Apteka Gemini kontakt

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2017-11-10 01:18:11
  • Data modyfikacji: 2023-02-01 13:17:43
Apteka Gemini kontakt

Skorzystaj z dostępnych sposobów na kontakt z Apteką Gemini. Kontakt Apteka Gemini daje klientom możliwość na otrzymanie przydatnych informacji. Kontakt Apteka Gemini dostępny jest dla klientów wyłącznie w wybranych dniach oraz godzinach. Skorzystaj z kontaktu Apteka Gemini.

Kontakt Apteka Gemini

Klienci, którzy chcą skontaktować się z konsultantami Apteka Gemini, mogą skorzystać z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podaną skrzynkę mailową możliwe jest wysyłanie wszelkich spraw czy też pytań, z którymi klienci nie mogą sobie poradzić. W mailu klient powinien zawrzeć między innymi powód, z jakim zwraca się do konsultantów Centrum Obsługi Klienta Apteka Gemini, a także dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Pomoże to znacznie szybciej znaleźć właściwe rozwiązanie dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy Apteka Gemini dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każdą nadesłaną wiadomość, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Apteka Gemini: [email protected]
E-mail Apteka Gemini w sprawach reklamacji: [email protected]

Na oficjalnej stronie internetowej Apteka Gemini umieszczony został także formularz kontaktowy. Przed wysłaniem go klient poproszony zostanie o podanie danych osobowych, wybór tematu problemu, a także opisanie danej sprawy, która wymaga pomocy konsultantów Apteka Gemini. Zgłoszenie zostanie odebrane i rozwiązane, jak najszybciej będzie to możliwe. Zwykle odbywa się to maksymalnie do kilku dni roboczych.

Apteka Gemini telefon

Klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy Apteka Gemini przy pomocy dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pomocą możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami firmy oraz otrzymanie potrzebnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Konsultanci firmy odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Dodatkowo kontakt Apteka Gemini dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych godzinach, które podane zostały na poniższej stronie internetowej.

Telefon Apteka Gemini: +48 58 600 80 88
*Telefon Apteka Gemini dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a także w soboty w godzinach od 8:00 do 16:00.