Lajt mobile kontakt

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2017-05-13 15:13:20
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 10:47:24
Lajt mobile kontakt

Kontakt z lajt mobile jest możliwy na kilka sposobów. Pełna oferta sieci lajt mobile można sprawdzić wybierając numer telefonu to lajt mobile. Numer do lajt mobile.

Kontakt z Lajt mobile jest prosty. Numer do lajt mobile można odszukać na stronie wyszukiwarki internetowej wyszukiwarki internetowej online. Szybkie połączenie z biurem obsługi klienta sprawi szybkie i sprawne rozwiązanie problemu każdego klienta. Lajt mobile kontakt dostępne jest sześć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00.

 

Kontakt z Lajt Mobile 727 700 700

Biuro Obsługi Klienta Lajt Mobile

*kontakt dostępny od pn. - pt. w godz: 08:00 - 20:00 oraz w sob. w godz. 09:00 - 17:00

Kontakt Klienta Indywidualnego

[email protected] 

Kontakt Klienta Biznesowego

[email protected] 

Kontakt w sprawie współpracy

[email protected]

Kontakt z Lajt mobile to sprawnie działające centrum obsługi klienta zainteresowanych ofertami sieci komórkowej. Chcąc zdobyć aktualny telefon Lajt mobile, warto zaglądnąć na wyszukiwarkę internetową online numerów telefonicznych. Sieć lajt mobile to młoda i prężnie rozwijająca się marka telekomunikacyjna, która dynamicznie wchodzi na rynek. Kontakt z lajt mobile cechuje sie wyjątkowo szybką i sprawną rozwiązywaniem problemów. W lajt mobile kontakt pracuje sztab przeszkolonych konsultantów, którzy czekają na różnego typu pytania. Marka lajt mobile to w 100% polska sieć komórkowa. Właścicielem lajt mobile jest Telestrada S.A., która od 2003 r. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie NewConnect. Partnerem technologicznym jest sieć PLUS. Działa na tym samym zasięgu. Sieć lajt mobile jest stosunkowo młodą marką w branży telekomunikacyjnej, ale jej dynamiczny rozwój sprawił, że została podwójnie wyróżniona przez Forum Biznesu Godłem Dobra Marka 2020 - Jakość, Zaufanie, Renoma i Godłem Polska Dobra Marka 2020! Tworzymy sieć komórkową na prostych zasadach.