PKP kontakt - Polskie Koleje Państwowe S.A.

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-01-16 15:19:01
  • Data modyfikacji: 2023-02-06 12:34:17
PKP kontakt - Polskie Koleje Państwowe S.A.

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z PKP? Na poniższej stronie internetowej zostały umieszczone wszelkie sposoby na kontakt z PKP. Skorzystanie z kontaktu PKP to gwarancja uzyskania wszelkich informacji.

PKP kontakt

Opcją na skontaktowanie się konsultantami Centrum Obsługi Klienta PKP jest możliwość wysłania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to na pewno wygodna opcja dla osób, które preferują kontakt z PKP przy pomocy internetu. Dobrze byłoby, żeby wiadomość taka zawierała w swoim temacie krótką notatkę o sprawie, z jaką klient zwraca się o pomoc do pracowników PKP, a w treści samej wiadomości dokładny opis zaistniałej sytuacji. Dzięki temu znacznie szybciej pracownicy firmy PKP powinni znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu klienta. Mail zwrotny wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta firmy PKP powinien zostać dostarczony w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail PKP: [email protected]
E-mail PKP: [email protected]
Adres skrytki na ePUAP: /PKPSA_Centrala/SkrytkaESP
Adres skrytki na ePUAP: /PKPSA_Centrala/domyslna

Inną opcją na kontakt z PKP jest skorzystanie z podanego na oficjalnej stronie internetowej PKP formularza kontaktowego. Klient przed wysłaniem zgłoszenia poproszony zostanie o wpisanie danych osobowych w odpowiednich miejscach, wybór tematu zgłoszenia, a także opisanie zaistniałej sprawy. W tym przypadku na wiadomość zwrotną także trzeba będzie poczekać kilka dni roboczych.

Dane kontaktowe PKP

Klienci preferujący tradycyjne metody kontaktu z PKP skorzystać mogą z adresu korespondencyjnego. Na podany adres w formie listów można wysyłać zgłoszenia i pytania. Należy jednak dodać, że odpowiedź zwrotna może zostać dostarczona znacznie później niż w przypadku innych metod kontaktowych PKP. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z innych, szybszych metod na kontakt z PKP. Pozwoli to klientom na uzyskanie wszelkich informacji oraz przydatnych odpowiedzi w przeciągu kilku minut.

Adres korespondencyjny PKP Centrala:

Al. Jerozolimskie 142A, 
02-305 Warszawa

PKP telefon

Chcąc jak najszybciej otrzymać najnowsze informacje dotyczące aktualnej oferty firmy, dobrze jest skorzystać z udostępnionego na poniższej stronie internetowej numeru kontaktowego. Daje on klientom sposobność na uzyskanie wszelkich danych i informacji bezpośrednio od pracowników firmy PKP. Należy także dodać, że konsultanci Centrum Obsługi Klienta, którzy odpowiedzialni są za kontakt PKP dzięki swojej wiedzy, odpowiedzą także na wszystkie pytania, a także wątpliwości osób dzwoniących. Warto dodać, że na poniższej stronie internetowej podany został więcej niż jeden aktualny kontakt PKP. Z tego też względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom szybsze znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo kontakt PKP dostępny jest dla klientów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Telefon PKP: 703 200 200
Telefon PKP: +48 42 205 45 31 
Telefon PKP dla osób zza granicy: +48 22 391 97 57
Telefon PKP w sprawach pomocy: 22 474 13 13