ZTM Poznań kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-04-14 01:58:03
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 20:48:03
ZTM Poznań kontakt

Chcesz znaleźć aktualny telefon ZTM Poznań? Sprawdź poniższą stronę internetową. Umieszczone zostały tu wszelkie możliwe sposoby na kontakt z ZTM Poznań. Możliwość uzyskania najnowszych informacji poprzez kontakt ZTM Poznań. Wypróbuj dostępny kontakt ZTM Poznań już dziś!

ZTM Poznań kontakt

Dla klientów preferujących kontakt z ZTM Poznań za pośrednictwem internetu udostępniony został adres poczty elektronicznej. Na podaną poniżej skrzynkę mailową klienci mają możliwość wysyłania wszelkich próśb, pytań, a także skarg w postaci wiadomości mailowych. Warto w takim mailu ująć między innymi powód, z jakim klient zwraca się do ZTM-u Poznań, a także dokładnie opisać sprawę. Pomoże to ekspertom ZTM Poznań na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy ZTM Poznań dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail ZTM Poznań: [email protected]
E-mail ZTM Poznań centrum kontaktu: [email protected]

Telefon ZTM Poznań

Jednym ze sposobów skontaktowania się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta ZTM Poznań jest skorzystanie z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pośrednictwem możliwa jest bezpośrednia rozmowa telefoniczna z pracownikami firmy i uzyskanie wszelkich potrzebnych klientom informacji. Dodatkowo konsultanci odpowiedzialni za telefon ZTM Poznań udzielą także odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i pytania osób dzwoniących. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni są jedynie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.

Telefon ZTM Poznań do centrali: 61 646 33 44

Dane kontaktowe ZTM Poznań

Osoby preferujące bardziej tradycyjne formy kontaktu z ZTM Poznań, skorzystać mogą z możliwości wysłania wiadomości w formie listu na podany poniżej adres korespondencyjny ZTM Poznań. Należy jednak zaznaczyć, że wybierając tę metodę na wiadomość zwrotną, trzeba będzie poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych opcji na kontakt z ZTM Poznań. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innych opcji na kontakt z ZTM Poznań.

Adres korespondencyjny ZTM Poznań: ul. Matejki 59,  60-770 Poznań