Kontakt Gdański Teatr Szekspirowski

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2017-11-29 00:11:55
  • Data modyfikacji: 2023-02-05 15:06:49
Kontakt Gdański Teatr Szekspirowski

Aktualne dane kontaktowe do Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego dostępne na stronie. Skontaktuj się z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim telefonicznie lub mailowo.

Gdański Teatr Szekspirowski kontakt

Gdański Teatr Szekspirowski jest to samorządowa instytucja kultury powstała w 2008 roku poprzez inicjatywę fundacji Theatrum Gedanense. Gdański Teatr Szekspirowski od powstania współpracuje przy organizacji Festiwalu Szekspirowskiego.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, związane na przykład ze zbliżającymi się spektaklami lub wydarzeniami, warto, jest uzyskać kontakt z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim, aby otrzymać potrzebną pomoc od pracowników instytucji. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie aktualne dane pozwalające zainteresowanym kontakt z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim.

Gdański Teatr Szekspirowski zlokalizowany jest przy ulicy Wojciecha Bogusławskiego 1.

Gdański Teatr Szekspirowski kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Gdańskiem Teatrem Szekspirowskim online. Aby uzyskać kontakt z Teatrem Szekspirowskim, korzystając z formy online, należy skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Gdański Teatr Szekspirowski kontakt mailowy realizuje pod dwoma różnymi adresami. Kontakt z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim w sprawach dotyczących biletów, można uzyskać, wysyłając wiadomość na adres [email protected]. Natomiast pod adresem [email protected], można skontaktować się z koordynatorem Biura Obsługi Widza. Kontakt z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim pozwala na szybkie uzyskanie pomocy lub odpowiedzi na zapytanie. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że nie jest to jedyny sposób pozwalający zainteresowanym na kontakt z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim.

Adres: ul. Wojciecha Bogusławskiego 1, 80-818 Gdańsk

E-mail (kasy biletowe): [email protected]
E-mail (koordynator Biura Obsługi Widza): [email protected]

Telefon Gdański Teatr Szekspirowski

Innym sposobem na kontakt z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim jest forma telefoniczna. Tak jak w przypadku elektronicznej skrzynki pocztowej, telefoniczny kontakt z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim możliwy jest pod dwoma numerami.

Pierwszy z nich jest to +48 535 111 804. Obsługiwany jest on przez koordynatora Biura Obsługi Widza. Dzwoniąc pod podany numer, pozwalający na kontakt z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim, można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z teatrem oraz z prowadzonymi przez niego działalnościami. Pod podanym numerem można także umówić się na zwiedzanie teatru.

Kolejny numer, pozwalający na kontakt z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim, jest to +48 58 351 01 01. On z kolei umożliwia kontakt z kasą biletową, dzięki czemu można telefonicznie zakupić bilet na seans.

Telefon (koordynator Biura Obsługi Widza): +48 535 111 804
Telefon (kasy biletowe): +48 58 351 01 01