Berkshire Hathaway kontakt

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2017-06-30 08:38:23
  • Data modyfikacji: 2022-10-01 23:31:49
Berkshire Hathaway kontakt

Uzyskaj dane kontaktowe do Berkshire Hathaway poprzez stronę. Telefoniczny kontakt z Berkshire Hathaway dla zainteresowanych. Kontakt z BOK Berkshire Hathaway.

Kontakt Berkshire Hathaway

Berkshire Hathaway jest to amerykańska grupa przedsiębiorstw, która obecnie jest jedną z największych spółek publicznych na całym świecie. Główne obszary działalności, które są prowadzone przez spółki zależne Berkshire Hathaway, to między innymi towarowy transport kolejowy, ubezpieczenia i reasekuracja, energetyka, handel detaliczny oraz przemysł wytwórczy. Siedziba Berkshire Hathaway ma swoje położenie w Omaha, w stanie Nebraska.

Szukając aktualnych danych, które pozwalają na kontakt Berkshire Hathaway, warto, jest skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszystkie sposoby pozwalające zainteresowanym na kontakt Berkshire Hathaway.

Berkshire Hathaway kontakt realizuje między innymi poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej spółki. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz wiadomość do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Berkshire Hathaway. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Kontakt Berkshire Hathaway poprzez formularz możliwy jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i agentów, brokerów i inwestorów. 

Berkshire Hathaway kontakt zaleca w określonych godzinach. Najlepiej jest starać się o kontakt Berkshire Hathaway od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00 czasu pacyficznego (PST).

Berkshire Hathaway telefon

Innym sposobem, pozwalającym na kontakt Berkshire Hathaway, jest forma telefoniczna. Berkshire Hathaway kontakt telefoniczny realizuje poprzez infolinię. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Berkshire Hathaway, należy zadzwonić pod numer (402) 346 1400 lub (909) 870 8417. Połączenia telefoniczne kierowane na podany numer, pozwalający na kontakt Berkshire Hathaway, odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. Wszelkie połączenia kierowane na telefoniczną infolinię Berkshire Hathaway są prowadzone do siedziby firmy. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że telefoniczny kontakt Berkshire Hathaway nie jest możliwy przez całą dobę. Berkshire Hathaway kontakt realizuje jedynie w wybranych godzinach. Aby uzyskać kontakt Berkshire Hathaway, należy dzwonić na podany numer w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta spółki. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Berkshire Hathaway nie jest możliwy.

Telefon: (402) 346 1400 oraz (909) 870 8417