Tidal kontakt

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2017-10-30 15:28:48
  • Data modyfikacji: 2023-01-17 00:52:38
Tidal kontakt

Aktualne dane kontaktowe do Tidal dostępne na stronie. Skontaktuj się z konsultantami Tidal w celu uzyskania potrzebnej pomocy. Infolinia telefoniczna Tidal.

Kontakt Tidal

Tidal jest to serwis, który swoim użytkownikom umożliwia słuchanie muzyki na żądanie w wysokiej oraz bezstratnej jakości.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Tidal, związane z korzystaniem z serwisu, warto, jest uzyskać kontakt Tidal, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Tidal, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Tidal.

Tidal kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt Tidal online. Tidal kontakt online realizuje poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Kontakt Tidal korzystając z poczty elektronicznej, możliwy jest pod paroma różnymi adresami, które zostały wypisane poniżej na stronie.

Wszelkie wiadomości kierowane do supportu Tidal, należy kierować pod adres e-mail [email protected]. Zapytania wysyłane na podany adres odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w firmie Tidal, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Kolejny adres, pozwalający na kontakt Tidal, jest to [email protected]. Należy na niego kierować wszelkie wiadomości, które związane są z przetwarzaniem danych osobowych przez Tidal.

Warto, także wiedzieć o tym, że kontakt Tidal możliwy jest poprzez tradycyjną pocztę. Korespondencję listowną, kierowaną do Tidal, należy wysyłać na adres podany poniżej.

Adres korespondencyjny: TIDAL – Customer Support, 540 W 26th Street, 8th Floor, New York, NY 10001

E-mail (Biuro Obsługi Klienta): [email protected]
E-mail (przetwarzanie danych osobowych): [email protected]

Tidal telefon

Niestety, na ten moment telefoniczny kontakt Tidal nie jest możliwy. Infolinia Tidal jest obecnie niedostępna. Wynika to z faktu, iż Tidal nie udostępnił numeru, który mógłby pozwolić na skontaktowanie się z firmą. Gdy wystąpi potrzeba na kontakt Tidal, najpopularniejszym sposobem jest skorzystanie z elektronicznej skrzynki pocztowej. Gdy w przyszłości numer, pozwalający na kontakt Tidal zostanie udostępniony, dane na stronie zostaną zaktualizowane.