Zegaris Kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2017-11-24 17:22:34
  • Data modyfikacji: 2022-10-11 12:25:32
Zegaris Kontakt

Kontakt telefoniczny lub mailowy z salonem zegarmistrzowskim Zegaris. Telefoniczny kontakt Zegaris możliwy pod numerem udostępnionym na stronie.

Kontakt Zegaris

Zegaris jest to dystrybutor około 40 marek zegarkowym, w tym między innymi Anne Klein, Atlantic, Calvin Klein, Diesel, Lenovo, Timex, Tommy Hilfiger czy też Versace.

Aby uzyskać dane pozwalające na kontakt Zegaris, warto, jest skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszystkie sposoby, które pozwalają zainteresowanym na kontakt Zegaris.

Zegaris posiada dwa salony stacjonarne, które znajdują się w Rzeszowie. Jeden z nich mieści się w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall przy ulicy Kopisto 1. Natomiast drugi salon ma swoje położenie w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów przy ulicy Rejtana 65.

Jednym ze sposobów, który pozwala na kontakt Zegaris, jest formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością do Biura Obsługi Klienta Zegaris. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Zegaris kontakt online realizuje także poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane do Zegaris należy wysyłać pod adres e-mail [email protected]. Kontakt Zegaris poprzez pocztę elektroniczną gwarantuje szybkie oraz profesjonalne uzyskanie pomocy od konsultantów Biura Obsługi Klienta.

Adres: Rzeszów, ul. Kopisto 1
Adres: Rzeszów, ul. Rejtana 65

E-mail: [email protected]

Zegaris telefon

Warto również wiedzieć, że Zegaris kontakt realizuje także poprzez telefon. Zegaris kontakt telefoniczny umożliwia dzięki infolinii. Aby uzyskać kontakt Zegaris, należy zadzwonić na odpowiedni numer. Telefoniczny kontakt Zegaris w sprawie sklepu internetowego możliwy jest pod numerem +48 570 886 788

Zegaris kontakt telefoniczny realizuje także z poszczególnymi salonami w Rzeszowie. Aby uzyskać kontakt Zegaris przy ulicy Kopisto 1, należy zadzwonić pod numer +48 722 206 722. Natomiast Zegaris kontakt ze sklepem przy ulicy Rejtana 65 umożliwia pod numerem telefonu +48 666 810 006. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Zegaris kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Na tę chwilę całodobowy telefoniczny kontakt Zegaris nie jest dostępny. Na podane numery, pozwalające na kontakt Zegaris, należy dzwonić jedynie w godzinach otwarcia salonów. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Zegaris nie jest możliwy.

Telefon (sklep internetowy): +48 570 886 788
Telefon (salon ul. Kopisto 1): +48 722 206 722
Telefon (salon ul. Rejtana 65): +48 666 810 006