Polsat Box Go kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-03-22 12:54:49
  • Data modyfikacji: 2023-01-20 14:16:25
Polsat Box Go kontakt

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny kontakt z Polsat Box Go? Na poniższej stronie internetowej podane zostały najskuteczniejsze sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon Polsat Box Go. Wypróbuj wszelkie sposoby kontaktu z Polsat Box Go i sprawdź najnowsze informacje!

Kontakt Polsat Box Go

Osoby preferujące kontakt z Polsat Box Go za pośrednictwem internetu mogą napisać bezpośrednią wiadomość na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to sposobność na uzyskanie rozwiązania problemu klienta. Warto w wiadomości mailowej umieścić między innymi powód, z jakim klient zwraca się o pomoc do pracowników Biura Obsługi Klienta Polsat Box Go, a także z jak największą ilością przydatnych szczegółów i informacji opisać daną sprawę. Znacznie przyśpieszy i ułatwi to pracownikom Polsat Box Go znalezienie odpowiedniego rozwiązania problemu klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Polsat Box Go: [email protected]

Alternatywną metodą kontaktu z Polsat Box Go jest skorzystanie z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o uzupełnienie danych osobowych, wybranie tematu zgłoszenia, a także opisanie danego problemu. Odpowiedź ze strony konsultantów firmy powinna nadejść w przeciągu kilku najbliższych dni.

Telefon Polsat Box Go

Jednym z najczęstszych i najszybszych sposobów kontaktu z Polsat Box Go na uzyskanie przez klientów potrzebnych informacji jest możliwość skorzystania z podanego poniżej telefonu. Jest to możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami Centrum Obsługi Klienta i uzyskanie potrzebnych informacji o aktualnej ofercie firmy Polsat Box Go. Dodatkowo eksperci, którzy odpowiedzialni są za obsługę telefonu, potrafią także odpowiedzieć na wszelkie pytania i niejasności, z jakimi zgłaszać się będą osoby zainteresowane. Telefon Polsat Box Go dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych kontaktem osób wyłącznie w określonych dniach oraz godzinach.

Telefon Polsat Box Go dla telefonów stacjonarnych: 801 08 08 08
Telefon Polsat Box Go dla telefonów komórkowych: 222 127 222
Telefon Polsat Box Go dla telefonów komórkowych: 699 002 222

Adres korespondencyjny Polsat Box Go

Klienci preferujący bardziej tradycyjne metody kontaktu z Polsat Box Go mogą skorzystać z adresu korespondencyjnego. Na podany adres możliwe jest wysyłanie spraw klientów za pośrednictwem korespondencji listowej. Warto jednak zaznaczyć, że na odpowiedź należy poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych opcji na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta Polsat Box Go. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanych powyżej sposobów na kontakt Polsat Box Go.

Adres korespondencyjny Polsat Box Go: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa