Kontakt HIV

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-11-27 16:03:46
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 17:34:26
Kontakt HIV

Kontakt HIV dla wszystkich klientów dostępny jest na poniższej stronie internetowej. Dzięki sposobom kontaktu HIV klienci mają możliwość na szybki kontakt. Skorzystaj ze sposobów kontaktu HIV już dziś i otrzymaj potrzebne informacje!

Kontakt HIV

Osoby preferujące metody kontaktu w sprawach HIV, które odbywają się za pośrednictwem internetu, mają do wyboru dwie opcje. Pierwszą z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Należy pamiętać, żeby w wiadomości umieścić powód, z jakim klient pisze w sprawach HIV, a w treści wiadomości dokładnie opisać dany powód. Dzięki podaniu najważniejszych informacji klient w znaczącym stopniu może uprościć pracę ekspertów w sprawach HIV nad znalezieniem odpowiedniego rozwiązania. Wiadomość zwrotna ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta w sprawach HIV powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail HIV: [email protected]

Drugą opcją kontaktu w sprawach HIV przez internet jest możliwość skorzystania z formularza kontaktowego umieszczonego na oficjalnej stronie internetowej w sprawach HIV. Klient przed wysłaniem zgłoszenia poproszony zostanie między innymi o podanie swoich danych osobowych, wybór tematu zgłoszenia, a także opisanie problemu, z jakim potrzebuje pomocy. Tak jak w przypadku pierwszej opcji, tak i tu na wiadomość zwrotną należy poczekać kilka dni roboczych.

Dane kontaktowe HIV

Dla osób preferujących bardziej tradycyjne formy kontaktu w sprawach HIV istnieje możliwość korespondencji listowej. Poniżej udostępniony został bowiem adres korespondencyjny. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku wybrania tej opcji na kontakt w sprawach HIV, odpowiedź zwrotna zostanie dostarczona znacznie później niż przy innych metodach kontaktu.

Adres korespondencyjny HIV: ul. Samsonowska 1, 02-829 Warszawa

HIV telefon

Najszybszym, najlepszym i najczęściej wybieranym przez klientów sposobem na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta w sprawach HIV jest numer kontaktowy. Za jego pośrednictwem wszystkie zainteresowane kontaktem osoby mogą bez problemu porozmawiać z konsultantami w sprawach HIV oraz otrzymać wszelkie potrzebne dane i informacje. Dodatkowo pracownicy Biura Obsługi Klienta, dostępni pod numerem kontaktowym w sprawach HIV odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości dzwoniących klientów. Dodatkowo kontakt w sprawach HIV za pośrednictwem poniższego numeru dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00. Dodatkowo dla kontaktu w sprawach HIV, poniżej podany został więcej niż jeden aktualny telefon. Z tego względu wszystkie z dostępnych numerów kontaktowy zostały odpowiednio opisane, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego kontaktu w sprawach HIV.

Telefon HIV: 801 888 448
Telefon HIV: 22 692 82 26
Telefon HIV do Krajowego Centrum do spraw Aids: +48 223 317 777