Kopalnia Soli Kłodawa kontakt

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2019-02-15 02:07:22
  • Data modyfikacji: 2022-12-10 19:59:47
Kopalnia Soli Kłodawa kontakt

Dane kontaktowe do Kopalni Soli w Kłodawie dostępne na stronie dla zainteresowanych. Skontaktuj się z BOK Kopali Soli "Kłodawa", aby uzyskać potrzebne informacje.

Kontakt Kopalnia Soli Kłodawa

Kopalnia Soli „Kłodawa” jest to największy producent soli wywodzący się z Polski. Kopalnia Soli znajdująca się w Kłodawie to największa i najgłębsza kopalnia soli na terenie całej polski. Dodatkowo Kopalnia Soli „Kłodawa” oferuje turystom zwiedzanie trasy podziemnej znajdującej się nawet do 600 metrów pod ziemią. Kopalnia Soli „Kłodawa” zwiedzanie oferuje stacjonarnie po wykupieniu biletu oraz online poprzez wirtualny spacer.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Kopalni Soli „Kłodawa”, produktów wydobywanych w kopalni, lub zwiedzania podziemnej trasy turystycznej, warto, jest uzyskać kontakt Kopalnia Soli „Kłodawa”, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Kopalnia Soli „Kłodawa”, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym skontaktowanie się z Kopalnią Soli „Kłodawa”.

Kopalnia soli ma swoje położeni w Kłodawie przy alei 1000-lecia 2.

Kopalnia Soli „Kłodawa” kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt Kopalnia Soli „Kłodawa” poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej firmy. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe, takie jak między innymi imię i adres elektronicznej skrzynki pocztowej, oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Kopalni Soli „Kłodawa”. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Kopalni Soli w Kłodawie, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Kopalnia Soli „Kłodawa” kontakt realizuje także na inne sposoby.

Kopalnia Soli „Kłodawa” kontakt online umożliwia także bezpośrednio poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Kopalni Soli „Kłodawa”, należy wysyłać na pocztę elektroniczną działającą pod adresem [email protected]. Tak jak w przypadku formularza, wiadomości są odbierane przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta Kopalni Soli „Kłodawa”, którzy gwarantują szybką oraz profesjonalną odpowiedź na zapytanie.

Adres: 62-650 Kłodawa, Aleja 1000-lecia 2
E-mail: [email protected] 

Kopalnia Soli „Kłodawa” telefon

Innym sposobem na kontakt Kopalnia Soli „Kłodawa”, jest forma telefoniczna. Kopalnia Soli „Kłodawa” kontakt telefoniczny umożliwia dzięki infolinii. Dzwoniąc pod numer, pozwalający na kontakt Kopalnia Soli „Kłodawa”, można otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Kopalnia Soli „Kłodawa”, należy dzwonić pod numer 63 27 33 200.

Dostępny jest także numer umożliwiający kontakt z sekretariatem Kopalni Soli w Kłodawie. Sekretariat kopalni soli obsługuje połączenia przychodzące pod numer kontaktowy 63 27 33 351.

Telefon (Biuro Obsługi Klienta): 63 27 33 200
Telefon (sekretariat): 63 27 33 351