Olimp Store kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-07-04 04:41:24
  • Data modyfikacji: 2022-11-13 20:52:28
Olimp Store kontakt

Skontaktuj się mailowo z Olimp Store pod odpowiednim adresem. Aktualne dane kontaktowe do sklepu Olimp Store dostępne na stronie dla zainteresowanych.

Kontakt Olimp Store

Olimp Store jest to polska sieć sklepów, zajmująca się sprzedażą odżywek, suplementów, żywności funkcjonalnej, akcesoriów treningowych oraz ubrań kierowanych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. 

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Olimp Store lub produktów sprzedawanych w sklepie, warto, jest uzyskać kontakt Olimp Store, aby otrzymać pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Olimp Store, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby, które umożliwiają zainteresowanym kontakt Olimp Store.

Olimp Store kontakt realizuje zarówno online, jak i telefonicznie. Kontakt Olimp Store online jest możliwy poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowy oraz wiadomości, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Olimp Store. Pracownicy sklepu, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów przy pomocy formularza kontaktowego tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Olimp Store kontakt online realizuje także bezpośrednio poprzez pocztę elektroniczną. Olimp Store kontakt mailowy umożliwia pod dwoma różnymi adresami. Zapytania ogólne, należy kierować na pocztę mailową o adresie [email protected]. Natomiast pytania, które są związane ze sklepem lub ze złożonymi zamównieniami, można wysyłać pod adres e-mail [email protected].

Adres:
Nutrifarm Sp. z o.o.
Pustynia 84g, 39-200 Dębica

E-mail (ogólny): [email protected]
E-mail (zamówienia): [email protected]

Telefon Olimp Store

Olimp Store kontakt realizuje także telefonicznie. Olimp Store kontakt telefoniczny umożliwia pod dwoma różnymi numerami. Aby uzyskać szybką pomoc od konsultantów, należy wybrać odpowiedni numer, pozwalający na kontakt Olimp Store. Ogólna infolinia sklepu Olimp Store działa pod numerem +48 14 680 32 02.  Natomiast jeżeli problem lub zapytanie jest związane z zamówieniami złożonymi w sklepie internetowym, należy dzwonić pod numer telefonu +48 14 689 11 13. Wszelkie połączenia przychodzące na numer, umożliwiający kontakt Olimp Store, są obsługiwane przez konsultantów telefonicznych z Biura Obsługi Klienta sklepu.

Telefon (ogólny): +48 14 680 32 02
Telefon (zamówienia): +48 14 689 11 13