Autostrada A2 kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-01-16 05:08:19
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 21:21:13
Autostrada A2 kontakt

Sprawdź aktualne sposoby kontaktu z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Autostrada A2. Dzięki skorzystaniu z kontaktu Autostrada A2 klienci mogą uzyskać aktualne informacje dotyczące aktualnej sytuacji na autostradzie. Skorzystaj i wypróbuj już dziś kontakt Autostrada A2.

Kontakt Autostrada A2

Klienci, którzy preferują kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Autostrada A2 za pośrednictwem internetu, mogą skorzystać z udostępnionego poniżej adresu poczty elektronicznej. Na poniższą skrzynkę mailową klienci za pośrednictwem wiadomości mailowej mogą korespondować z pracownikami Biura Obsługi Klienta Autostrady A2. W wiadomości warto zawrzeć między innymi temat sprawy, z jaką klient zwraca się o pomoc, a w treści wiadomości dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Pomoże to pracownikom na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią konsultantów Centrum Obsługi Klienta Autostrady A2 powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Autostrada A2:  [email protected]

Telefon Autostrada A2

Klienci mogą skontaktować się z pracownikami Biura Obsługi Klienta Autostrada A2 poprzez dostępny numer kontaktowy. Dzięki niemu można bezpośrednio porozmawiać z konsultantami i uzyskać przydatne informacje w tym także wiadomości o panujących na drodze warunkach oraz utrudnieniach. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę telefonu Autostrada A2 udzielą osobom dzwoniącym także odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości. Należy dodać, że na stronie podany został więcej niż jeden aktywny numer kontaktowy. Dlatego każdy z dostępnych kontaktów Autostrada A2 został odpowiednio opisany. Ułatwi to klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu Autostrada A2. Warto także wspomnieć, że telefon Autostrada A2 dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych przez całą dobę. Koszt połączenia zgodny jest z taryfą operatora.

Telefon Autostrada A2: +48 61 83 83 112
Telefon alarmowy Autostrada A2 dla kierowców: +48 61 83 83 112