Olsen kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-12-16 00:05:13
  • Data modyfikacji: 2022-11-13 18:58:58
Olsen kontakt

Otrzymaj telefoniczną pomoc od konsultantów BOK sklepu Olsen. Aktualne dane kontaktowe do sklepu Olsen dostępne na stronie dla zainteresowanych. Infolinia Olsen.

Kontakt Olsen

Olsen jest to sklep zajmujący się sprzedażą odzieży damskiej. Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Olsen lub produktów sprzedawanych w tym sklepie, warto, jest uzyskać kontakt Olsen, aby otrzymać pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Olsen, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby, które umożliwiają zainteresowanym kontakt Olsen.

Główna siedziba sklepu Olsen ma swoje położenie w Warszawie przy ulicy Czerniakowskiej 87A.

Jednym ze sposobów pozwalającym na kontakt Olsen, jest poczta elektroniczna. Wiadomości kierowane do sklepu Olsen należy wysyłać na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod odpowiednim adresem. Olsen kontakt mailowy realizuje pod adresem e-mail [email protected]. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w sklepie Olsen, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Olsen kontakt z zainteresowanymi realizuje także na inne sposoby.

Adres: ul. Czerniakowska 87A, 00‑718 Warszawa
E-mail: [email protected] 

Olsen telefon

Olsen kontakt realizuje także telefonicznie. Olsen kontakt telefoniczny umożliwia dzięki infolinii. Wszelkie połączenia kierowane na numer, który pozwala na kontakt Olsen, są odbierane przez konsultantów telefonicznych z Biura Obsługi Klienta sklepu. Olsen kontakt telefoniczny realizuje pod dwoma różnymi numerami. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Olsen, należy dzwonić pod numer +48 722 000 077 lub +48 722 000 088. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na tę chwilę telefoniczny kontakt Olsen dostępny przez całą dobę nie jest realizowany. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące na numer kontaktowy do sklepu Olsen jedynie w wybranych godzinach. Olsen kontakt telefoniczny umożliwia od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Olsen nie jest dostępny. W godzinach, w których akurat telefoniczny kontakt Olsen nie jest realizowany, można skorzystać z innych sposobów pozwalających na kontakt Olsen.

Telefon: +48 722 000 077 lub +48 722 000 088