Kontakt Radio Maryja

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-02-04 20:52:26
  • Data modyfikacji: 2023-01-27 12:55:22
Kontakt Radio Maryja

Szukasz aktualnego telefonu Radio Maryja? Skorzystaj z poniższej strony internetowej, na której przedstawione zostały wszelkie sposoby na kontakt z Radio Maryja. Poprzez skorzystanie z kontaktu Radio Maryja klienci mają możliwość zdobycia wszelkich potrzebnych informacji dotyczących audycji.

Krótko o Radio Maryja

Radio Maryja jest to polska rozgłośnia radiowa o charakterze społeczno-katolickim, założona 8 grudnia 1991. Jej siedziba znajduje się w Toruniu, a założona została przez zakonników ze Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela, czyli tak zwanych redemptorystów z ojcem Tadeuszem Rydzykiem na czele. Jest rozgłośnią religijną o największym zasięgu w Polsce. Część emitowanych audycji pokrywa się, z równoległą transmisją w Telewizji Trwam.

Kontakt Radio Maryja

Dla klientów, którzy preferują różne sposoby na kontakt z Radio Maryja, udostępniono zarówno adres poczty elektronicznej, jak i również adres korespondencyjny. W przypadku wyboru metody wysłania wiadomości poprzez skrzynkę mailową należy w tytule wiadomości podać, z jaką sprawą klient zwraca się do konsultantów Centrum Obsługi Klienta Radio Maryja, a w treści wiadomości dokładnie opisać zaistniały problem. Pomoże to pracownikom Biura Obsług Klienta Radio Maryja w szybszym znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta. Odpowiedź zwrotna powinna nadejść w przeciągu kilku następnych dni roboczych. W przypadku wyboru korespondencji tradycyjnej należy po prostu opisać zaistniałą sytuację, z jaką klient zwraca się o pomoc ekspertów. Warto jednak dodać, że w przypadku wybrania tej opcji na kontakt z Radio Maryja, klienci na odpowiedź będą musieli poczekać znacznie dłużej niż przy wyborze innej metody na kontakt z Radio Maryja.

E-mail Radio Maryja: [email protected]
E-mail Radio Maryja: [email protected]
Adres korespondencyjny Radio Maryja: Ul. Żwirki i Wigury 80, 87-100 Toruń, Polska

Telefon Radio Maryja

Słuchacze radia mają możliwość skontaktowania się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Radio Maryja za pośrednictwem udostępnionego na poniższej stronie internetowej numeru kontaktowego. Dzięki tej opcji osoby dzwoniące mają możliwość zdobycia wszelkich dostępnych informacji dotyczących aktualnych audycji radia. Dodatkowo eksperci odpowiedzialni za kontakt Radio Maryja z pewnością udzielą prostych i klarownych odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości dzwoniących radiosłuchaczy. Warto także dodać, że istnieje więcej niż jeden aktualny kontakt Radio Maryja. Każdy z dostępnych numerów posiada krótki opis, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego numeru. Niestety godziny funkcjonowania poniższych kontaktów Radio Maryja nie zostały udostępnione na stronie internetowej.

Telefon Radio Maryja: 56 610 81 00
Fax: 56 610 81 51

Warto także wspomnieć, że klienci mają możliwość zadzwonić przy pomocy kontaktu Radio Maryja bezpośrednio podczas odbywającej się na żywo audycji. Wszelkie dostępne numery do Centrum Obsługi Klienta Radio Maryja podane zostały poniżej.

Telefon Radio Maryja dla słuchaczy z północnej Polski: 56 655 23 55
Telefon Radio Maryja dla słuchaczy z południowej Polski: 56 655 23 56
Telefon Radio Maryja dla dzwoniących zza granicy: 56 655 23 33 oraz 56 655 23 66
Telefon Radio Maryja dla słuchaczy w sieci „W Naszej Rodzinie”: 536 600 100 oraz 536 600 200