Nadzór Budowlany kontakt

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2019-02-05 14:01:10
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 21:54:07
Nadzór Budowlany kontakt

Nadzór Budowlany Kontakt — Aktualne dane kontaktowe głównych urzędów nadzoru budowlanego. Sprawdź kontakt telefoniczny

Nadzór Budowlany Kontakt

Budując dom lub będąc deweloperem, wymagany jest nadzór budowlany, będący rządową strukturą administracyjną. Nadzór wymagany jest na każdym etapie budowy, zaczynając już od samego projektowania. Sprawdzane są poszczególne wytyczne, które muszą być spełnione według ustawy oraz norm technologicznych. Nadzór budowlany kontakt także udostępnia w celu uzyskania informacji przydatnych podczas budowy. Możliwe jest również zorganizowane szkolenia lub zadanie pytania odnośnie do zaleceń wyrobów budowlanych. 

Nadzór Budowlany Kontakt umożliwia na kilka sposobów. Najłatwiej skontaktować jest się poprzez telefon. Możliwe jest również wysłanie wiadomości e-mail z zapytaniem lub odwiedzenie konkretnego urzędu osobiście. 

Telefon kontaktowy Nadzór Budowlany

Główny Urząd Nadzoru Budowlanego mieści się w Warszawie. Udostępnia on telefon kontaktowy, jednak służy jedynie do wysłania faxu. Aby jednak skontaktować się z danym urzędem w formie telefonicznej, możliwe jest wyszukanie głównej siedziby danego województwa na stronie gunb.gov.pl

Główny Nadzór Budowlany kontakt telefoniczny niestety nie jest dostępny, jednak możliwe jest wysłanie faxu na podany oficjalnie numer (22) 661-81-42.

Nadzór Budowlany kontakt e-mail

Aby zadać pytanie online, Nadzór Budowlany kontakt udostępnia również internetowo. Możliwe jest wysłanie wiadomości mail na jeden z podanych adresów. Informację od głównego Urzędu można uzyskać, kierując pytania na adres kontaktowy kancelarii Nadzoru Budowlanego: [email protected]

Uzyskanie informacji i skontaktowanie się z Nadzorem Budowlanym w formie online, jest teraz także możliwie dzięki ePUAP, czyli internetowemu profilowi zaufanemu. Wystarczy posiadać konto w danym serwisie i wypełnić formularz kontaktowy. Jest to najszybsza i najbardziej precyzyjna forma kontaktu, gdyż zapytania kierowane są do jednego z najbliższych urzędów Nadzoru Budowlanego.

Adres Nadzór Budowlany

Skorzystać z udzielenia informacji, można również osobiście. Wystarczy udać się do jednego z wojewódzkich Urzędów Nadzoru Budowlanego, a tam wszystko już zostanie jasno wyjaśnione. Dane kontaktowe wojewódzkich urzędów Nadzoru Budowlanego można uzyskać, korzystając z oficjalnej strony gov. Warto również umówić się telefoniczne, na konkretny dzień. Może ułatwić to nieco sytuacje i zapobiec długiemu czekaniu w kolejce.