Media Expert Kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-06-10 18:03:45
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 11:57:57
Media Expert Kontakt

Kontakt Media Expert numer telefonu, infolinia, adres mailowy, formularz kontaktowy, kontakt na miejscu, sprzedaż dla firm, siedziba firmy. Media Expert kontakt godziny pracy.

Media Expert kontakt

Media expert jest dynamicznie rozwijającą się siecią elektromarketów, obecną na rynku polskim od prawie 20 lat. Jest liderem na rynku lokalnym, oferuje klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert uaktualnia swoją ofertę o najnowsze trendy. Sprzedaje między innymi smart laptopy, tablety, smartfony, telewizory, sprzęt fotograficzny, RTV i AGD, a w wybranych sklepach także rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt do pielęgnacji ogrodów oraz sprzęt relaksacyjny. 

Media Expert jedna z największych marek branży RTV i AGD, Media Expert kontakt można realizować za pomocą telefonu, skrzynki mailowej, formularza kontaktowego lub przychodząc osobiście do salonów. We wszystkich przypadkach konsultanci Media Expert postarają się udzielić odpowiedzi na pytania klientów oraz doradzić im wyborze podczas zakupów. Na stronie Media Expert Kontakt zamieszczony jest diagram, który informuje klienta o tym w jakiej porze najszybciej można skontaktować się z konsultantem Media Expert. 

Kontakt Media Expert, informacje o tym znajdziesz na poniższej stronie. 

Media Expert kontakt infolinia 

Media Expert kontakt na infolinie dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20 oraz sobota-niedziela w godzinach od 10 do 18.

Numer telefonu Media Expert: 756 756 756

Media Expert kontakt mailowy 

Pytania można słać na adres [email protected]

Media Expert formularz kontaktowy 

Do obsługi klienta również można wysyłać zapytania poprzez formularz kontaktowy, wystarczy wybrać kategorie, opisać problem i podać swoje dane kontaktowe. Konsultanci odpowiedzą na pytania. 

Media Expert kontakt na miejscu 

Żeby znaleźć salon Media Expert wystarczy wejść na stronę Media Expert kontakt. Pod przyciskiem znajdź salon. 

Media Expert główna siedziba firmy 

Adres: ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów

Firma Media Expert ma swoją siedzibę w Złotowie. Sklepy Media Expert dostępne są w całej Polsce, a wszystkich lokalizacji jest niemal 500.

Media Expert kontakt sprzedaż dla firm 

Trzeba zadzwonić pod numer Media Expert 756 756 756 wew. 5 lub napisać na adres mailowy [email protected]