Nemo Wodny Świat kontakt – telefon, godziny otwarcia, kontakt

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2023-07-28 11:51:23
  • Data modyfikacji:
Nemo Wodny Świat kontakt

Aktualne informacje o formach kontaktu z Nemo Wodny Świat. Wejdź i zobacz metody kontaktu z Nemo Wodny Świat. Godziny otwarcia Nemo Wodny Świat.

Nemo Wodny Świat to duży kompleks rekreacyjny, położony w Dąbrowie Górniczej. Nemo Aquapark oferuje szeroki wachlarz atrakcji, w tym baseny, zjeżdżalnie, sauny, łaźnie parowe oraz strefę SPA. Nemo Aquapark jest otwarty przez cały rok i jest dostępny dla osób w każdym wieku. Nemo Wodny Świat to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Atrakcje parku Nemo Dąbrowa Górnicza zapewniają rozrywkę i relaks dla każdego. Park oferuje także wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, takich jak pływanie, zabawa na zjeżdżalniach lub opalanie się na słońcu. Nemo Wodny Świat jest jednym z największych i najnowocześniejszych parków wodnych w Polsce. Nemo Aquapark jest położony w pięknym otoczeniu, w pobliżu lasu i rzeki. Park zapewnia swoim gościom komfortowe warunki i przyjazną atmosferę. Nemo Wodny Świat to miejsce, w którym można się zrelaksować, zabawić i aktywnie spędzić czas. Nemo Dąbrowa Górnicza jest otwarty przez cały rok i jest dostępny dla osób w każdym wieku.

Nemo Wodny Świat

Istnieje kilka możliwych sposobów skontaktowania się z Aquaparkiem Nemo w Dąbrowie Górniczej. Można odwiedzić oficjalną stronę internetową Nemo Aquapark, gdzie znajdują się dane kontaktowe, takie jak numer telefonu, adres e-mail i formularz kontaktowy. Najprostszym sposobem jest kontakt telefoniczny pod podany numer telefonu: 32 639 05 79, który jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej oraz na materiałach promocyjnych. Alternatywnie, można wysłać wiadomość e-mail na adres kontaktowy Nemo Wodny Świat w Dąbrowie Górniczej w celu uzyskania informacji, zadać pytania lub dowiedzieć się o cenach biletów, godzinach otwarcia czy ofertach specjalnych. Ostatecznie, jeśli jesteś w okolicy, warto odwiedzić Nemo Aquapark osobiście, gdzie można porozmawiać z pracownikami i uzyskać szczegółowe informacje na temat parku oraz jego atrakcji.

Nemo Wodny Świat adres: Aleja Róż 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Nemo Wodny Świat kontakt: 32 639 05 79

Nemo Wodny Świat e-mail: [email protected]

Nemo Wodny Świat godziny otwarcia: 

  • poniedziałek 06:00–21:00
  • wtorek 06:00–21:00
  • środa 06:00–21:00
  • czwartek 06:00–21:00
  • piątek 06:00–21:45
  • sobota 09:00–21:00
  • niedziela 09:00–21:00

Nemo Wodny Świat kontakt: 32 639 05 79