Calzedonia kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-01-07 19:36:41
  • Data modyfikacji: 2022-12-03 22:15:55
Calzedonia kontakt

Skorzystaj z telefonicznej pomocy konsultantów Calzedonia pod numerem udostępnionym na stronie. Aktualne dane kontaktowe do sklepu Calzedonia dla zainteresowanych.

Kontakt Calzedonia

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Calzedonia lub produktów tej marki, warto, jest uzyskać kontakt Calzedonia, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Calzedonia, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Calzedonia.

Calzedonia kontakt z klientami realizuje na wiele sposobów. Jednym z nich jest kontakt Calzedonia poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stornie internetowej sklepu. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Calzedonia. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w sklepie Calzedonia, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Calzedonia kontakt z interesantami realizuje także na inne sposoby.

Calzedonia kontakt online umożliwia także bezpośrednio poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wiadomości kierowane do sklepu Calzedonia należy wysyłać na odpowiedni adres e-mail. Calzedonia kontakt mailowy z klientami realizuje poprzez pocztę elektroniczną działającą pod adresem [email protected]. Pracownicy z Biura Obsługi Klienta Calzedonia gwarantują szybką oraz profesjonalną odpowiedź na zapytanie.

Adres: ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
E-mail: [email protected]

Calzedonia telefon

Innym sposobem na kontakt Calzedonia, jest forma telefoniczna. Calzedonia kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Calzedonia, należy dzwonić pod numer +48 22 128 56 51. Wszelkie połączenia kierowane na numer umożliwiający kontakt Calzedonia, są odbierane przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta sklepu. Połączenia pod podanym numerem telefonu do Calzedonia realizowane są w języku polskim.

Telefon: +48 22 128 56 51