ASARI kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-04-01 06:57:45
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 15:04:41
ASARI kontakt

Dane kontaktowe ASARI. Jak skontaktować się z ASARI. Numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej ASARI znajduje się na stronie serwisu.

ASARI kontakt

ASARI jest producentem specjalizującym się w tworzeniu oprogramowanie CRM (Customer Relationship Managment). Początkowo firma zajmowała się rozwiązaniami dla firm związanymi z rynkiem nieruchomości. Z racji sukcesu w branży nieruchomości firma ASARI powiększyła swoją działalność na rynku, udostępniając swoje oprogramowania dla innych form działalności.

Kontakt ASARI w celu uzyskania informacji można skontaktować się z firmą na kilka sposobów. Jednym z takich sposobów jest poprzez kontakt telefoniczny. Konsultanci obsługujący telefon pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Kolejną formą kontaktu z firmą ASARI jest adres internetowej poczty elektronicznej, pod którą można wysyłać wiadomości dotyczące chęci nawiązania współpracy czy zapytania dotyczące sposobu działania oprogramowania. Dodatkową formą kontaktu jest formularz kontaktowy znajdujący się na stronie producenta oprogramowania ASARI. Aby poprawnie uzupełnić formularz, należy uzupełnić go o takie dane jak: adres e-mail, numer telefonu oraz treść wiadomości. W celu wysłania takiego formularza trzeba przejść prostą weryfikacje captcha znajdującą się tam w celu zapobiegania ataków, które miałyby na celu przeładowania strony czy zabicia skrzynki odbiorczej.

ASARI kontakt telefoniczny: 22 830 72 40

ASARI kontakt poprzez pocztę elektroniczną: [email protected]