Kontakt Mango

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-01-17 15:28:31
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 09:48:07
Kontakt Mango

Kontakt do Mango. Dane kontaktowe do mango, telefon, e-mail. Numer kontaktowy do obsługi klienckiej. Mango praca.

Kontakt Mango

Sklep odzieżowy Mango został założony w roku 1984 przez braci Isak i Nahman Andic, lokalizacja ich pierwszego sklepu znajdowała się w Barcelonie. A już rok później jeden sklep, zamienił się w małą linię 5 punktów sprzedaży odzieży Mango. Aktualnie przedsiębiorstwo posiada ponad 2700 sklepów w 110 krajów świata. 

Mango kontakt

Kontakt Mango jest dostępny dla klientów poprzez internetową pocztę elektroniczną. W przypadku jakichkolwiek komplikacji w kwestii zakupów online, problemów technicznych lub jakichkolwiek pytań wystarczy napisać wiadomość na adres e-mail Mango kontakt a pracownicy odpowiedzą tak szybko jak tylko to będzie możliwe. Drugą możliwością na kontakt Mango jest wykonanie połączenia telefonicznego na numer kontaktowy obsługi klienta Mango kontakt. Obsługa klienta funkcjonuje od poniedziałku do piątku od godziny 9 do godziny 21. Kolejną opcją na kontakt Mango z siecią sklepów odzieżowych jest bezpośrednie zgłoszenie się do jednego z pobliskich punktów sprzedaży marki Mango.

Mango oferty pracy

Na stronie internetowej Mango praca można trafić na oferty pracy Mango. Firma oferuje możliwość pracy na różnych stanowiskach. Aby wysłać swoje zgłoszenie, należy wejść na stronę Mango, a następnie uzupełnić formularz aplikacyjny danymi kontaktowymi, ostatnim miejscem pracy oraz umiejętnością posługiwania się różnymi językami. Ostatnim krokiem w uzupełnianiu formularza aplikacji jest załączenie swojego CV i wysłaniem go. 

Dział obsługi klienta adres:

  • Calle Mercaders 9-11, Pol. IND. Riera de Caldes, C.P 08184 Palau-Solità i Plegamans, Barcelona, Hiszpania,
     
  • Numer kontaktowy:  00800 321 1540