Gino Rossi infolina

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-07-13 02:25:06
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 22:07:28
Gino Rossi infolina

Sprawdź aktualne sposoby kontaktu z Gino Rossi. Kontakt Gino Rossi umożliwia klientom zdobycie istotnych informacji dotyczących aktualnej oferty Gino Rossi. Skorzystaj z kontaktu Gino Rossi już dziś.

Kontakt Gino Rossi

Klienci poza telefonem Gino Rossi skorzystać mogą także z innych form na kontakt z firmą Gino Rossi. Jedną z nich jest skorzystanie z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podany adres mailowy klienci poprzez Internet porozmawiać mogą z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy Gino Rossi. Przed wysłaniem maila należy jednak odpowiednio go przygotować. Wymagane jest, aby klient podał powód, z jakim zwraca się do pracowników firmy, a także dokładnie opisać całą sytuację. Ułatwi to pracownikom firmy na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Odpowiedź ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Gino Rossi powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Eksperci Gino Rossi z pewnością dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Gino Rossi: [email protected]

Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z adresu korespondencyjnego. Klienci za pomocą tradycyjnych listów mogą porozmawiać z konsultantami Gino Rossi. Należy jednak wspomnieć, że w przypadku tej opcji kontaktu z Gino Rossi na wiadomość zwrotna zostanie klientowi, wysłana znacznie później niż przy wyborze pozostałych opcji na kontakt z firmą Gino Rossi.

Adres korespondencyjny Gino Rossi

Gino Rossi S.A.
ul. Owocowa 24, 76-200 Słupsk

Telefon Gino Rossi

Jednym ze sposobów na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy Gino Rossi jest skorzystanie z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami Gino Rossi i dzięki temu otrzymanie aktualnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę kontaktu Gino Rossi odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Warto zaznaczyć, że dostępny numer kontaktowy dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Telefon Gino Rossi: +48 22 123 01 25