Benuta kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-12-01 11:18:06
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 09:50:25
Benuta kontakt

W jaki sposób można uzyskać kontakt z Benuta? Benuta dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt mailowy z centrum świadczeń rodzinnych.

Kontakt Benuta

Benuta to niemiecki producent i sprzedawca dywanów. Oddziały sklepu działają w wielu różnych państwach oraz poprzez portale internetowe. Główna siedziba firmy znajduje się w Bonn w Niemczech. Biuro obsługi klienta Benuta kontakt klientom umożliwia telefonicznie oraz mailowo. 

Benuta kontakt telefoniczny

Kontakt z Benuta jest możliwy przez telefon pod numerem telefonu +48 22 20 43 757. Kontakt telefoniczny obsługiwany jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. Konsultanci polskiego oddziału biura obsługi klienta Benuta postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania klientów i rozwiązać napotkane przez nich problemy.

Numer telefonu: +48 22 20 43 757

Benuta kontakt online

Warto wiedzieć, że oprócz kontaktu telefonicznego Benuta kontakt udostępnia również online. Jednym ze sposobów na skontaktowanie się jest wypełnienie formularza kontaktowego. Jest on dostępny na stronie internetowej Benuta. Tam klienci podają swoje dane kontaktowe i treść pytań. Dodatkowo Benuta kontakt jest także realizowany mailowo pod adresem [email protected]. Na stronie internetowej Benuta można również znaleźć najczęściej zadawane pytania przez klientów i odpowiedzi na nie, dzięki czemu kontakt z firmą nie jest konieczny w każdym przypadku.

Adres e-mail: [email protected]

Adres:
benuta GmbH
Hohe Str. 87
53119 Bonn