Bocian Pożyczki kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-06-03 23:24:19
  • Data modyfikacji: 2022-12-01 18:28:45
Bocian Pożyczki kontakt

Bocian Pożyczki telefon kontaktowy dla klientów. Formularz kontaktowy oferowany przez firmę Bocian Pożyczki. Bocian Pożyczki adres, e-mail.

Kontakt Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki jest firmą pożyczkową, która działa na polskim rynku finansowym od wielu lat. Jest jedną z niewielu firm, która prowadzi obsługę osób w miejscu ich zamieszkania. Warto wiedzieć, że kontakt Bocian Pożyczki realizuje na kilka sposobów. Istnieje możliwość wypełnienia formularza kontaktowego, skorzystanie z numeru telefonu oraz uzyskania kontaktu przez pocztę elektroniczną. Osoby, które wypełniają formularz kontaktowy, mogą liczyć na odpowiedź telefoniczną z Biura Obsługi Klienta, dlatego warto dokładnie sprawdzić wpisywany numer telefonu. Formularz kontaktowy nie jest jedynym sposobem na uzyskanie z firmą Bocian Pożyczki kontaktu. Istnieje także możliwość wysłania wiadomości SMS o treści KONTAKT. Pracownicy Bocian Pożyczki po otrzymaniu takiej wiadomości oddzwaniają na podany numer telefonu. Należy pamiętać, że koszt wysłania SMSa to 0,62zł brutto. 

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z Bocian Pożyczki kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, mogą wysłać zapytania na adres [email protected]. Pracownicy firmy na wszystkie wiadomości starają się odpowiadać, najszybciej jak tylko jest to możliwe. 

Adres e-mail: [email protected]
Adres: 
Centrala: ul. Sikorskiego 6, 63-100 Śrem
Everest Finanse S.A.: ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań

Bocian Pożyczki kontakt telefoniczny

W firmie Bocian Pożyczki kontakt telefoniczny jest możliwy do uzyskania przez petentów, dzwoniąc pod numer, którym jest 600 100 100. Całkowita kwota za połączenie jest zgodna z cennikiem operatora. Telefon obsługiwany jest przez konsultantów, którzy posiadają szeroki zakres wiedzy, duże doświadczenie zawodowe, a także wysokie kwalifikacje. 

Obecnie działający numer telefonu do firmy Bocian Pożyczki to: 600 100 100