Żabka kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-04-21 05:18:34
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 15:56:18
Żabka mały wielki sklep kontakt

Łącząc się z konsultantem Żabki można sprawdzić nowe promocje. Numer telefonu do żabki jest jedną z metod kontaktu. Telefon do żabki jest dostępny online.

Żabka kontakt

wybranie numeru na, żabka kontakt  spowoduje dostęp do wielu interesujących informacji, ofert. Kontakt z żabką to możliwość wielu szczegółowych informacji działania franczyzy sklepu żabka. Na żabka kontakt jest możliwość dowiedzieć się o aktualnych promocjach. Sklep żabka posiada sprawnie działającą infolinie. Pracownicy żabki sprawnie odpowiedzą na pytania. Każda infolinia sklepu żabki posiada opis. Dzięki opisowi można dodzwonić się do odpowiedniego działu przez do prawdopodobieństwo pomyłki jest zmniejszone niemal do zera. Dzwoniąc do biura obsługi klienta można dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat sklepu. Istnieje alternatywna droga do kontaktowania się ze sklepem żabka poprzez adres mailowy podany poniżej.   

Aplikacja Żapka! 

Infolinia sklepu Żabka -> 61856 37 00

Franczyza
żabka kontakt telefon: 800 207 208
E-mail: [email protected]

Numer telefonu ds. Ochrony danych
Adres e-mail: [email protected]

Kontakt dla mediów
żabka kontakt telefon telefon: +48 514 877 509
E-mail: [email protected] 

 

Aby odnaleźć numer telefonu do sklepu żabka nie jest prostym zadaniem. Numer do sklepu żabka znajduje się na stronie sklepu żabka w zakładce kontakty. Mobilna aplikacja sklepu żabki to ciągły kontakt ze sklepem żabka. Konsultanci na żabka kontakt odpowiedzą na wszystkie pytania związane z aplikacją mobilną na smartfony. Dokładne informacje na temat funkcjonowania aplikacji żabka można otrzymać od konsultantów żabka wystarczy zadzwonić. żabka to sklep, który wyróżnia się bardzo dobrą obsługą klienta na infolinii. Najbezpieczniejszą formą kontakt z żabką jest numer telefonu, w razie podejrzeń o podszywanie się innej osoby za pracownika sklepu należy niezwłocznie zgłosić na adres mailowy.