PUESC kontakt

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2017-09-06 07:57:19
  • Data modyfikacji: 2023-01-04 19:15:25
PUESC kontakt

Skontaktuj się z konsultantami BOK PUESC mailowo lub telefonicznie. Aktualne dane kontaktowe do portalu PUESC dostępne na stronie dla zainteresowanych.

Kontakt PUESC

PUESC, jest to Platforma Usług Elektronicznych Skarbowo-Celnych. Wszelkie sprawy, które można załatwić w urzędzie skarbowym, izbie administracji skarbowej czy też w urzędzie celno-skarbowym, PUESC traktuje jako usługę, którą może zrobić dla obywatela. Na Platformie Usług Elektronicznych Skarbowo-Celnych udostępniane są usługi dotyczące między innymi akcyzy, przemieszczania, przewozów, gier hazardowych, cła, granicy, statystyk, obsługi wniosków oraz zabezpieczeń. W opisach poszczególnych grup usług dostępne są informacje o obecnie udostępnianych usługach skarbowo-celnych oraz informacje o tym, jakie usługi zostaną uruchomione w przyszłych latach. Obecnie PUESC dostępny jest dla obywateli na stronie internetowej: https://puesc.gov.pl.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące PUESC lub zauważy się błędy na platformie, warto, jest uzyskać kontakt PUESC, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych, które pozwoliłyby na kontakt PUESC, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby pozwalające zainteresowanym na kontakt PUESC.

PUESC kontakt z klientami realizuje na parę różnych sposobów. Aby uzyskać kontakt PUESC, można skorzystać z formy online. PUESC kontakt online realizuje poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do PUESC, należy wysyłać na pocztę elektroniczną działającą pod odpowiednim adresem. PUESC kontakt mailowy umożliwia zainteresowanym pod adresem [email protected]. W wiadomości, należy odpowiednio opisać problem, aby uzyskać jak najlepszą pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta PUESC. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta dla portalu PUESC, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że PUESC kontakt z klientami realizuje także na inne sposoby.

E-mail: [email protected]

PUESC telefon

PUESC kontakt realizuje także telefonicznie. PUESC kontakt telefonicznie realizuje z interesantami pod paroma różnymi numerami telefonów, w zależności od tematu zapytania.

Główny numer, pozwalający na kontakt PUESC, jest to +48 33 483 20 55. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment kontakt PUESC, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest realizowany. PUESC kontakt telefoniczny realizuje jedynie w wybranych godzinach. Przed zadzwonieniem na numer, który pozwala na kontakt PUESC, warto, jest uzyskać informacje dotyczące dostępności konsultantów na linii. Ważne jest także to, że w przypadku, gdy kolejka osób oczekujących na połączenie jest większa niż 10 osób, to połączenie zostanie zakończone.

Telefon (infolinia): +48 33 483 20 55

W przypadku innych tematów rozmów, zaleca się na skorzystanie z jednego z numerów telefonów, który jest udostępniony na liście poniżej, w zależności od tego, czego będzie dotyczyła rozmowa. Umożliwia to szybsze uzyskanie pomocy od konsultantów PUESC.

  • Telefon (E-Tranzyt, EMCS PL 2): +48 42 638 80 17
  • Telefon (REX, dostępny w dni robocze od 8:00 do 14:00): +48 61 658 35 91
  • Telefon (Strefa Klienta KAS, nowy Portal, e-Zefir, e-Intrastat, e-Status, e-Import, e-Eksport, e-ICS, e-Przewóz SENT): +48 33 483 20 55