BritBox kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2017-10-20 17:26:31
  • Data modyfikacji: 2022-07-06 13:22:51
BritBox kontakt

Jak nawiązać kontakt z BritBox? Kontakt online i telefoniczny z BritBox, dane kontaktowe z firmą dla użytkowników usługi.

BritBox kontakt

BritBox jest internetową usługą subskrypcji cyfrowych filmów wideo, założona została przez BBC Studios i ITV plc. Działa w dziewięciu krajach w Ameryce Północnej, Europie, Australii i Afryce Południowej. Użytkownicy usługi z BritBox kontakt mogą nawiązać na kilka sposobów.

BritBox kontakt online

Najpopularniejszym sposobem na kontakt z BritBox jest wypełnienie formularza kontaktowego na stronie internetowej BritBox. W formularzu należy umieścić dane kontaktowe użytkownika oraz problem, jaki napotkał z jak największą liczbą szczegółów. Pracownicy biura obsługi klienta BritBox odpowiedzą w najbliższym możliwym czasie na wszystkie pytania.

Jeśli użytkownik nie chce wypełniać formularza istnieje również opcja wysłania wiadomości bezpośrednio na adres e-mail BritBox. Kontakt mailowy jest możliwy pod adresem [email protected].

Adres e-mail: [email protected]

W przypadku drobnych usterek i częstych problemów kontakt z BritBox nie jest konieczny. BritBox przygotował na swojej stronie internetowej artykuły i szczegółowe instrukcje dotycząca rozwiązywania problemów, które w wielu przypadkach wystarczają, aby pomóc użytkownikowi.