Gdańsk kontakt

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2019-01-24 18:17:39
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 15:34:51
Gdańsk kontakt

Dane kontaktowe do infolinii Gdańsk. Kontakt telefoniczny infolinii Gdańsk dostępny całodobowo. Kontakt Gdańsk na stronie

Gdańsk kontakt

W celu wprowadzenia i poprawy wygody oraz komfortu życia mieszkańców Trójmiasta nastąpiło wprowadzenie infolinii miasta Gdańsk dostępnego przez siedem dni w tygodniu przez całą dobę, które z kolei jest obsługiwane przez Gdańskie centrum kontaktowe.

MPK Gdańsk infolinia

W przypadku chęci zyskania informacji o aktualnej sytuacji komunikacji w trójmieście można skontaktować się z Centralą Ruchu, która udziela takowych informacji. Pracownicy pełnią w niej ciągłe dyżury, przez siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli po 24 godziny na dobę. Aby uzyskać dalszych informacji o MPK Gdańsk infolinia, zalecane jest skorzystanie z numeru telefonu:

  • Numer telefonu: 58 520-57-75,

Jakiekolwiek uwagi lub skargi z wszelkich wydarzeń można i należy, wysyłać drogą elektroniczną korzystając z adresu internetowej poczty elektronicznej na adres:

Gdańskie Centrum Kontaktu

Dostępne jest przez 24 godziny na dobę, od poniedziałku do niedzieli. Udziela i umożliwia uzyskanie ważnych informacji dotyczących składania wniosków w urzędzie lub wzywania służb porządkowych. Na internetowej stronie GCK dostępna jest możliwość rezerwacji wizyt, wszelkich opłat i płatności online czy też zgłaszanie problemów porządkowych. Z Gdańskim Centrum Kontaktu można się skontaktować telefonicznie, poprzez elektroniczną pocztę internetową oraz przy pomocy wiadomości SMS, który jest przeznaczony dla osób mających problemy ze słuchem.