UNIQA kontakt (AXA) Ubezpieczenia

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2017-07-18 13:17:38
  • Data modyfikacji: 2022-08-17 20:56:02
UNIQA kontakt (AXA)

Jedna z największych ubezpieczalni w Polsce. 200 lat doświadczenia. UNIQA kontakt dawniej AXA posiada dostęp do szerokiej oferty ubezpieczeń.

UNIQA to 200-letnia firma i obecnie jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W rodzimej Austrii uważana jest za jedną z najsilniejszych marek ubezpieczeniowych. W październiku 2020 roku został właścicielem AXA w Polsce, Czechach i na Słowacji, umacniając swoją pozycję na rynku. UNIQA jest w Polsce od 30 lat. W kwietniu 2021 r. połączyła się z firmą ubezpieczeniową AXA. Wspólnie stworzyli piątą co do wielkości grupę ubezpieczeniową w Polsce, świadczącą kompleksowe usługi dla osób i rodzin, dużych, średnich i małych firm oraz ich pracowników, a także spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych i ich mieszkańców. Dbamy o bezpieczeństwo życia i mienia naszych klientów, ale przede wszystkim zapewniamy im nasze wsparcie i dostęp do naszej wiedzy i doświadczenia.

Kontak Uniqa AXA ubezpieczenia

Skontaktuj się z kontaktami UNIQA kontakt pod numerem telefonu. Przy kontakcie z  UNIQA kontakt konsultant udziela niezbędnych informacji o aktualnej ofercie. UNIQA telefon skontaktuj się z nami telefonicznie, pod numerem 22 599 95 22. Doświadczeni konsultanci Biura Obsługi Klienta chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, uszczegółowią ofertę firmy i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Dzwoniąc klienci otrzymają informacje o aktualnych ofertach UNIQA. Osoby dzwoniące do UNIQA muszą uiścić opłatę kontaktową. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfą operatora. pod numerem telefonu. Przy kontakcie z UNIQA konsultant udzieli niezbędnych informacji o aktualnej ofercie. Doświadczeni konsultanci Biura Obsługi Klienta chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, uszczegółowią ofertę firmy i wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Uniqa AXA ubezpieczenia kontakt e-mail

Numer telefonu UNIQA kontakt to nie jedyny sposób na skontaktowanie się z nami. Dla osób niezadowolonych z kontaktu telefonicznego UNIQA firma przygotowała inne metody kontaktu. Niewiele osób zna tę metodę kontaktu. Kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej UNIQA nie jest możliwy, ponieważ UNIQA nie udostępnia swojego adresu e-mail. W UNIQA kontakt telefoniczny można również zastąpić formularzem kontaktowym za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Oprócz wypełnienia pól treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość musi wypełnić kilka innych pól, w tym najpierw adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce otrzymać odpowiedź.