Versum kontakt

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-09-03 11:25:53
  • Data modyfikacji: 2022-08-30 21:19:49
Versum kontakt

Dostępne sposoby kontaktu z Versum. Aktualne dane kontaktowe do Versum udostępnione na stronie. Kontakt telefoniczny z Versum dla zainteresowanych.

Kontakt Versum

Versum jest to nowoczesny system, którego funkcją jest zarządzanie salonami i gabinetami urody. Udostępnia on właścicielowi lub managerowi wszystkie dostępne narzędzia potrzebne do prowadzenia takiego biznesu. Pozwala on na między innymi zautomatyzowanie żmudnych, ułatwienie skomplikowanych i przyśpieszenie czasochłonnych zadań.

Centralne biuro Versum swoje położenie ma w Warszawie przy ulicy Łuckiej. Na adres ul. Łucka 2/4/6 lok. U4, 00-845 Warszawa można wysyłać wszelką potrzebną korespondencję.

Versum kontakt wszystkim klientom pozwala między innymi poprzez formularz kontaktowy. Arkusz taki wystarczy odpowiednio wypełnić, poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Wszelkie zapytania wysyłane przez formularz kontaktowy są odbierane przez pracowników zajmujących się obsługą klienta w godzinach pracy biura. 

Dodatkowo inną formą, która pozwala na kontakt Versum jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości można wysyłać na adres e-mail [email protected]. Tak jak w przypadku formularza kontaktowego, wiadomości odbierane i przetwarzane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta i uzyskanie odpowiedzi możliwe jest w godzinach jego pracy.

Adres:
Booksy International sp. z o.o.
ul. Łucka 2/4/6 lok. U4, 00-845 Warszawa

E-mail: [email protected]

Telefon Versum

Innym sposobem na kontakt Versum jest forma telefoniczna. Chcąc uzyskać telefoniczny kontakt Versum warto jest skorzystać z infolinii. Dostępne są dwa różne numery kontaktowe, które prowadzą na telefon Versum. Dla wszystkich obecnych klientów telefoniczny kontakt Versum możliwy jest pod numerem 33 482 49 49.

Telefon Versum dla nowych klientów działa pod numerem kontaktowym 33 482 43 21. Wszelkie połączenia przychodzące na ten numer obsługiwane są przez specjalistów handlowych Versum.

Warto jednak wiedzieć, że oba te numery nie są obsługiwane przez całą dobę. Kontakt Versum możliwy jest jedynie w wybranych godzinach. Telefoniczny kontakt Versum możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Poza tymi godzinami telefon Versum jest nieaktywny.

Telefon (dla obecnych klientów): 33 482 49 49
Telefon (dla nowych klientów): 33 482 43 21