ZEN Bank kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-01-28 09:50:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 15:33:45
ZEN Bank kontakt

Zen Bank kontakt telefoniczny. Jak skontaktować się z działem obsługi klienta Zen Bank. Dane kontaktowe Zen Bank znajdują się na stronie.

Zen Bank kontakt

Zen Bank — swoją działalnością wiele oferuje dla potencjalnego klienta. W banku Zen Bank możesz założyć wielowalutowe konto, na którym możesz w każdej chwili rozmienić swoje pieniądze na inną walutę. Dodatkowo Zen Bank dla swoich klientów posiada dwa plany Gold oraz Platinum, więcej informacji na stronie Zen Bank. Aby uzyskać kontakt Zen Bank, należy, przejść na ich witrynę internetową tam można znaleźć formularz kontaktowy, dzięki któremu skontaktujesz się z Zen Bank w celach marketingowo, reklamowych. Żeby poprawnie wypełnić formularz, w odpowiednie pola powinno się wpisać: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, nazwę firmy, stronę firmy, czym się firma zajmuje oraz obszar jej działalności, następnie napisać wiadomość do przekazania dla Zen Bank. Kontakt dla klientów marki Zen Bank jest możliwe poprzez aplikacje lub adres internetowej poczty elektronicznej. 

Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Zen Bank kontakt telefoniczny

Aby zrealizować kontakt telefoniczny z Zen Bank, należy posiadać aplikację mobilną Zen Bank, dostępną na platformie android oraz IOS. Następnie w aplikacji należy wybrać zakładkę Wsparcie Zen. Po wciśnięciu zakładki Wsparcie Zen osoba zostanie natychmiastowa połączona z konsultantem, który za pomocą wykorzystania czatu online udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania konsumenta oraz postara się pomoc rozwiązać wszelkie problemy związane z użytkowaniem aplikacji lub z problemami dotyczącymi płatności. Aktualnie Zen Bank nie udostępnia możliwości kontaktu telefonicznego, natomiast taka funkcja nie jest konieczna ze względu na aktualnie posiadane możliwości kontaktu.