Fotojoker kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-06-30 00:53:21
  • Data modyfikacji: 2022-12-01 23:41:10
Fotojoker kontakt

Skontaktuj się z Fotojoker telefonicznie pod odpowiednim numerem dostępnym na stronie. Kontakt mailowy z Fotojoker. Aktualne dane kontaktowe do firmy Fotojoker.

Kontakt Fotojoker

Fotojoker jest to spółka, która świadczy różnorodne usługi z zakresu fotografiki. W Fotojoker można także zakupić sprzęt  fotograficzny oraz różne akcesoria. Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Fotojoker, oferowanych usług, lub sprzedawanych produktów, warto, jest uzyskać kontakt Fotojoker, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Fotojoker, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby pozwalające zainteresowanym na kontakt Fotojoker.

Mimo że Fotojoker jest to spółka pochodząca z Niemiec, to ma ona też swój oddział w Polsce. Z polskim oddziałem Fotojoker można kontaktować się poprzez tradycyjną pocztę. Wszelką korespondencję do Fotojoker, należy wysyłać na adres: ul. Strzelecka 11, 47-230 Kędzierzyn-Koźle.

Jednak warto, jest wiedzieć, że Fotojoker kontakt realizuje także na inne sposoby. Jednym z nich jest kontakt Fotojoker poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Fotojoker kontakt mailowy umożliwia pod dwoma różnymi adresami. Wiadomości, które związane są z usługami świadczonymi przez Fotojoker, należy wysyłać pod adres [email protected]. Natomiast w zapytania dotyczą sprzętu możliwego do zakupienia, można kierować je na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected]. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w firmie Fotojoker, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Adres korespondencyjny:
CEWE Sp.z o.o.
ul. Strzelecka 11, 47-230 Kędzierzyn-Koźle

E-mail (usługi): [email protected]
E-mail (sklep internetowy): [email protected]

Fotojoker telefon

Innym sposobem na kontakt Fotojoker, jest forma telefoniczna. Fotojoker kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Obecnie udostępnione są dwa numery pozwalające na kontakt Fotojoker. Aby uzyskać szybką pomoc od konsultantów, należy wybrać odpowiedni numer. W sprawie oferowanych usług należy dzwonić pod numer 77 406 31 82. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment kontakt Fotojoker, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest realizowany. Fotojoker kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci obsługują połączenia przychodzące na telefon Fotojoker od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 22:00 oraz w soboty i w niedziele od godziny 10:00 do 22:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Fotojoker nie jest możliwy.

Fotojoker kontakt telefoniczny realizuje także pod drugim numerem. Aby uzyskać kontakt Fotojoker w sprawie sklepu elektronicznego, należy dzwonić pod numer 77 406 32 45. Numer, pozwalający na kontakt Fotojoker, jest dostępny od poniedziałku do piątku.

Telefon (usługi): 77 406 31 82
Telefon (sklep internetowy): 77 406 32 45