Manta kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-12-30 09:45:35
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 15:58:05
Manta kontakt

Kontakt Manta działa pod wieloma numerami. Właściwy numer do manty spowoduje otrzymanie potrzebnych informacji. Telefon Manta odbiera tylko ekspert.

Manta kontakt jest możliwy przy pomocy numeru telefonicznego. Każdy numer telefoniczny jest szczegółowo opisany w celu wyeliminowania możliwości wybrania błędnego numeru telefonu przez klienta. Kontakt z konsultantem Manta oferuje zapoznaje się z szerokim wachlarzem ofert. Kontakt z Manta jest bardzo prosty wystarczy wyszukać potrzebny numer telefonu w internetowej wyszukiwarce numerów telefonicznych online. W Manta kontakt pracują wykwalifikowane osoby, które szybko i sprawnie rozwiązują problemy.

Call Center MANTA

Kontakt Manta - Sekretariat

Telefon: +48 22 332 34 50
Adres e-mail: [email protected]
Adres e-mail: [email protected] 

Serwis manta kontakt 

Telefon: +48 22 123 96 60
Adres e-mail: [email protected]

Kontakt Manta - Współpraca Polska

Telefon: +48 798 977 425
Adres e-mail: [email protected]

Kontakt Manta - Współpraca Eksport

Telefon: +48 785 002 528
Adres e-mail: [email protected]
[email protected]

Kontakt marketing Manta
[email protected]

Kontakt dział personalny Manta
[email protected]

Manta S.A. to polska firma rodzinna, która powstała w 1998 roku w wyniku zafascynowania młodych ludzi światem komputerów oraz gier komputerowych. Wkrótce podbili rynek odtwarzaczy DVD, a następnie rozwinęliśmy produkcję dekoderów DVB-T. W kolejnych latach wprowadzili do produkcji telefony komórkowe oraz telewizory.
Obecnie Manta jest w zasadzie jedynym polskim przedsiębiorstwem produkującym sprzęt elektroniki użytkowej, który – uwzględniając skalę obrotów – skutecznie konkuruje na rynku polskim z wielkimi, światowymi koncernami. Manta wspiera polski sport, dlatego też była m.in.: Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a w roku 2014 zostali Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. Jako firma rodzinna, manta jest wrażliwi społecznie, szczególnie na cierpienie najmłodszych. Wspierali m.in. łódzką Fundację dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”, ciechanowski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża, czy też Warszawski Szpital dla Dzieci.