Emako kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-04-12 16:31:52
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 16:22:37
Emako kontakt

Jak uzyskać kontakt ze Emako? Emako dane kontaktowe, kontakt online i kontakt mailowy dla klientów sklepu internetowego.

Emako kontakt 

Emako jest sklepem internetowym sprzedającym akcesoria kuchenne i łazienkowe, wyposażenie wnętrz, dekoracje oraz meble i dekoracje ogrodowe. Sklep działa na terenie Polski i innych krajów europejskich. Emako kontakt swoim klientom udostępnia na kilka sposobów.

Emako kontakt online

Kontakt z Emako klienci sklepu internetowego mogą osiągnąć poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie w zakładce kontakt. W formularzu należy wypełnić dane kontaktowe oraz opisać szczegółowo napotkany problem. Emako kontakt umożliwia również mailowo pod adresem [email protected]. Pracownicy sklepu postarają się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie zadane pytania. 

 Adres e-mail: [email protected]

Emako kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny z Emako możliwy jest pod numerem 71 308 79 94 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Konsultanci Emako odpowiedzą na wszysktie pytania klientów oraz postarają się jak najszybciej rozwiązać wszystkie napotkane przez nich problemy. Kontakt telefoniczny jest najszybszym sposobem na kontakt z Emako.

Numer telefonu: 71 308 79 94