KFC kontakt

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-10-03 12:32:49
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 11:16:43
KFC kontakt

KFC dostawa zamów za pomocą telefonu. KFC kontakt, lista sposobów kontaktu, formularz kontaktowy, telefon infolinia, mapa dostępnych placówek w Polsce.

KFC kontakt 

KFC jest ponad w 100 krajach, a każdego dnia lokale odwiedza kilkanaście milinów klientów. Harland Sanders w 1930 roku zakładając pierwszą restaurację KFC, miał tylko wyjątkowy przepis na kurczaka i dużo wiary w swój sukces. Była jedna zasada której był absolutnie wierny i bezwzględnie jej przestrzegał. Było to maksymalne angażowanie się w to co się robi i robienie tego jak najlepiej. 

Mimo że wiele lat minęło, sieć KFC nadal wyznaje tę zasadę.  KFC uznaje, że ta zasada stoi za sukcesem firmy i sprawia, że tak wielu ludzi wybiera ich restauracje, gdzie czują się komfortowo, ufając im i doceniając ich starania. 

Klienci mogą składać swoje zamówienia na stronie KFC albo poprzez numer telefonu. 

KFC telefon 

Pomimo iż z infolinii KFC korzysta niewiele osób, działa ona całkiem sprawnie. Aktualne połączenia telefoniczne nie są obsługiwane całodobowo. Warto pamiętać, że numer telefonu KFC jest także przydatny, chcąc złożyć zamówienie przez telefon. 

Telefon: +48 713 861 000 lub 801 46 46 46 

Z racji tego, że na większość pytań klientów są w stanie odpowiedzieć pracownicy restauracji, KFC infolinia nie jest często używana. Chcąc nawiązać kontakt z obsługą klienta KFC, należy wybrać numer infolinii. Połączenie są obsługiwane tylko w godzinach biura obsługi klienta. 

Opłata za połączenie z infolinią KFC jest zgodna z taryfą operatora.

KFC customer care 

Na stronie internetowej KFC kontakt znajduje się formularz kontaktowy, wystarczy opisać problem, wybrać sposób kontaktu poprzez e-mail lub telefon. 

KFC mapa 

Na stronie KFC restauracje znajduje się mapa, na której znajdują się wszystkie placówki KFC. Można za jej pomocą wyszukać restaurację w swoim pobliżu.