Informacja turystyczna Gdańsk

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2018-02-19 01:00:46
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:41:43
Informacja turystyczna Gdańsk

Kontakt informacja turystyczna Gdańsk. Dane kontaktowe do informacji turytstycznej Gdańsk, telefon, adres, e-mail. Rozkład jazdy ZTM Gdańsk.

Informacja turystyczna Gdańsk kontakt

Planując wyjazd nad morze, warto zastanowić się nad przyjazdem do miasta Gdańsk. Jest to warta odwiedzenia miejscowość tworząca razem z Gdynią i Sopotem trójmiasto. W przypadku zainteresowania się przyjazdem warto jest skontaktować się z pracownikami informacja turystyczna Gdańsk. Udzielą oni wszelkich potrzebnych informacji na posiadane pytania, udzielą podpowiedzi na temat tego co warto zobaczyć w Gdańsku, pomogą w wyborze szerokiej oferty zakwaterowania, która oferuje noclegi Gdańsk. Ponadto kontakt Informacja turystyczna Gdańsk może udzielić informacji, które mogą się przydać zwiedzając zabytki w Gdańsku. Info o tym, jaki jest rozkład jazdy Gdańsk i pogoda Gdańsk podczas pobytu również jest dostępna do pozyskania od pracowników informacji turystycznej.

Gdańsk noclegi

Gdańsk oferuje szeroką ofertę dotyczącą lokalizacji zakwaterowań. Jednak w wypadku pytania, jaki nocleg Gdańsk jest najlepszy, istotne jest, by wziąć pod uwagę, gdzie znajduje się dany nocleg Gdańsk, najlepiej jest wybrać nocleg Gdańsk blisko morza, cenę oraz jakość zakwaterowania.

Gdańsk Atrakcje

Jednym z ciekawszych miejsc do odwiedzenia jest stary zabytkowy Żuraw Gdański, oprócz tego innymi miejscami równie interesującymi są Bazylika Mariacka, Park Oliwski oraz latarnia Morska Gdańsk.

W celu zapoznania się z tym, co dodatkowo warto zobaczyć w Gdańsku, poznać trasy zwiedzania należy połączyć się z kontakt informacja turystyczna Gdańsk. Podczas komunikacji z pracownikiem udzieli on wszelkich informacji dotyczących, jakie są dostępne atrakcje w Gdańsku oraz ciekawe zabytki w Gdańsku warte odwiedzenia. Zabytki Gdańsk, które są ciekawe do zwiedzenia, są także zawarte na stronie internetowej informacji turystycznej Gdańsk.

Kontakt Informacja turystyczna Gdańsk

Aby dowiedzieć się więcej na temat pobytu w Gdańsku, ważne jest, by połączyć się telefonicznie z pracownikami informacji turystycznej Gdańsk, korzystając z numeru telefonu kontakt Gdańsk. Udzielą oni odpowiedzi na wszystkie pytania oraz przekażą informacje przydatne dla każdego zwiedzającego. Gdańsk kontakt jest obsługiwany telefonicznie, ale jest opcja wysłania także wiadomości na pocztę elektroniczną.

Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej

Od lipca do sierpnia jest czynne od 9 do 19 każdego dnia. Od września do czerwca, funkcjonuje codziennie w godzinach od 9 do 17.

  • Adres: ul. Długi Targ 28/29, 80-830 Gdańsk,
  • Telefon: 
    • 58 301 43 55,
    • 683 54 85,
  • Adres e-mail: [email protected],