Berlinger kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-03-03 04:21:54
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 14:30:04
Berlinger kontakt

Berlinger kontakt. Dane kontaktowe Berlinger, numer kontaktowy, e-mail, adres. Formularz kontaktowy dostępny na stronie kontaktowej Berlinger Haus kontakt.

Berlinger kontakt

Berlinger Haus, mający swoje początki w roku 1996, to europejski projektant i producent naczyń i narzędzi kuchennych wysokiej jakości. Projektowaniem produktów tworzonych z wysokiej jakości materiałów, zajmuje się 15-osobowy zespół profesjonalnych projektantów Berlinger Haus, którzy procedurę projektowania prowadzą od 8 do 17 miesięcy. W szerokiej ofercie Berlinger Haus można znaleźć takie produkty jak: garnki, noże, zestawy naczyń kuchennych, patelnie, sztućce, grille. Korzystanie z produktów kuchennych pozwala na szybkie i sprawne gotowanie wyśmienitych potraw.

Kontakt Berlinger jest możliwy na kilka sposobów. Jednym z nich jest użycie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej Berlinger Haus kontakt. W przypadku wybrania tej formy kontaktu należy wprowadzić swoje dane kontaktowe, imię, nazwisko, e-mail, wybrać kategorię wiadomości oraz w ostatnim polu formularza kontaktowego zapisać wiadomość zawierającą wszelkie posiadane pytania dotyczące produktów Berlinger Haus i wysłać uzupełniony formularz kontaktowy.

Kontakt Berlinger

Innym sposobem na kontakt jest skorzystanie z poczty elektronicznej i wysłanie wiadomości drogą mailową na adres e-mail Berlinger kontakt. Ostatnim sposobem na uzyskanie kontaktu z Berlinger kontakt jest wykonanie połączenia telefonicznego na numer kontaktowy Berlinger kontakt

Numer kontaktowy Berlinger

Obsługa klienta Berlinger Haus kontakt jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00 - 21:00 czasu wschodniego. Warto także zaznaczyć, iż wszelkie formy kontaktu są obsługiwane w języku angielskim.

Dane kontaktowe Berlinger