Axi Card kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2017-09-29 06:16:38
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 15:09:37
Axi Card kontakt

W jaki sposób można uzyskać kontakt z Axi Card? Axi Card dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt online z dostawcą usług finansowych.

Kontakt Axi Card

Axi Card jest częścią holdingu - Management Financial Group (MFG) - łączącej przodujących dostawców niebankowych usług finansowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Udostępnia swoim klientom usługi kredytowe. W przypadku pytań bądź napotkania problemów kontakt z Axi Card jest możliwy na kilka sposobów.

Axi Card kontakt mailowy

Kontakt z obsługą klienta Axi Card jest możliwy mailowo pod adresem [email protected]. Na ten adres e-mail można kierować wszystkie zapytania. Ze względu na ilość wysłanych wiadomiści czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy. Najszybszą formą kontaktu z Axi Card jest kontakt teledoniczny.

Adres e-mail: [email protected]

Axi Card adres
Oddział AXI Card
ul. Żurawia 22, Warszawa

Axi Card kontakt telefoniczny

Axi Card kontakt udostępnia telefonicznie w godzinach od 9:00 do19:00 od poniedziałku do piątku pod numerem 222 70 70 30. Kontakt telefoniczny jest dostępny zarówno dla klientów jak i osób zainteresowanych skorzystaniem z usług kredytowych. Konsultanci telefoniczni pracujący w biurze obsługi klienta Axi Card odbierają wszystkie połączenia i odpowiadają na pytania osób dzwoniących.

Axi Card telefon: 222 70 70 30