Isana kontakt

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2019-04-21 22:52:53
  • Data modyfikacji: 2022-07-08 09:35:04
Isana kontakt

Jak skontaktować się z Isana? Kontakt telefoniczny i kontakt online z Isana. Dane kontaktowe obsługi klienta Isana.

Isana kontakt

Isana jest jedną z marek należących do drogerii Rossmann i jest wyłącznie dostępna w jej sklepach. Kontakt z Isana nie jest możliwy bezpośrednio z marką, a przez biuro obsługi klienta drogerii Rossmann.

Isana kontakt online

Isana kontakt klientom umożliwia online na stronie internetowej poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, w którym to klienci, wypełniwszy swoje dane kontaktowe, mogą zadać pytanie lub zgłosić problem, czy skargę. Możliwy jest też bezpośredni kontakt mailowy z biurem obsługi klienta Isana będącym prowadzonym przez Rossmann. Wystarczy napisać wiadomość na adres e-mail [email protected]. Odpowiedzi zazwyczaj odsyłane są w krótkim czasie, nie trzeba czekać długo na kontakt z Isana.

Adres e-mail: [email protected]

Isana kontakt telefoniczny

Jeśli kontakt online nie wystarczy możliwy jest również kontakt telefoniczny z Isana. Z pracownikami biura obsługi klienta Isana można się połączyć, dzwoniąc pod numer +48 42 61 39 100. Numer ten nie jest dostępny całodobowo i przed zadzwonieniem należy sprawdzić, w których godzinach możliwy jest kontakt telefoniczny.

Numer telefonu: +48 42 61 39 100