SBM Label kontakt

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2017-08-31 18:45:11
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 12:52:34
SBM Label kontakt

Kontakt SBM Label. Dane kontaktowe SBM LABEL, numer kontaktowy, adres, e-mail. Sklep SBM Label kontakt.

Kontakt SBM Label

SBM Label polska wytwórnia hip-hopowa z główną siedzibą zlokalizowaną w Warszawie, założona w 2016 roku z inicjatywy raperów powiązanych z duetem Solar/Białas, którzy zakończyli współpracę z wytwórniami Prosto Label i Step Records. W roku 2018 zmieniła swoją nazwę z SB Maffija Label na SBM Label. Artystami posiadającymi kontrakt z wytwórnią są Solar, Białas, Mata, Fukaj, White 2115, Kinny Zimmer, Beteo, Janusz Walczuk, producenci DJ Johny i Lanek oraz zespół Kacperczyk. We wcześniejszych latach wytwórnia posiadała większą ilość członków, jednak z czasem drogi artystów muzycznych poprowadziły ich w inne strony. Pierwszym wydany album SBM Label jest zatytułowany „Z ostatniej ławki”. 

Kontakt SMB Label jest dostępny jedynie za pomocą poczty elektronicznej. Bezpośredni kontakt z SBM Label jest pod adresem e-mail [email protected]. W sprawie rezerwacji i ustalania koncertów należy skierować wiadomości na adres e-mail manadżera wytwórni.

Kontakt SBM Label Store

SBM Label posiada swój własny sklep SBM Store, w którym można dokonać zakupu przeróżnych produktów odzieżowych marki SMB Label, akcesoriów lub płyt wydanych przez wytwórnię SBM Label. Dodatkowo strona sklepu zawiera blog, na którym są umieszczane wpisy wydarzeń i członków dotyczące wytwórni SBM Label. Kontakt SBM Store jest możliwy za pomocą poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres e-mail SBM Store kontakt. Warto zaznaczyć, że odpowiedzi na wiadomości mail są udzielane jedynie w dni robocze w godzinach 10:00 - 16:00. SBM Store kontakt posiada także adres e-mail, na który należy przesyłać wiadomości powiązane z nawiązywaniem współpracy biznesowej. 

Dane kontaktowe SBM Label

Dane kontaktowe SBM Store

  • Adres: ul. Rydygiera 8, bud. 18 lok. M1A (piętro 2), 01-793 Warszawa,
  • Numer kontaktowy: 536 557 110,
  • Adres e-mail: [email protected],