Tescoma kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-10-01 05:16:19
  • Data modyfikacji: 2022-10-23 15:39:01
Tescoma kontakt

Aktualne dane kontaktowe do Tescoma dostępne na stronie dla zainteresowanych. Uzyskaj telefoniczny kontakt Tescoma pod odpowiednim numerem. Infolinia telefoniczna Tescoma.

Kontakt Tescoma

Tescoma jest to czeski producent przyborów kuchennych. Firma Tescoma została założona w 1992 roku w Zlinie. Obecnie z marką Tescoma można spotkać się w 130 różnych krajach na całym świecie.

Poszukując aktualnych danych, pozwalających na kontakt Tescoma, warto, jest skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby, które umożliwiają zainteresowanym na kontakt Tescoma.

Główna siedziba firmy Tescoma ma swoje położenie w Czechach w mieście Zlin. Oddział marki Tescoma w Polsce znajduje się w Katowicach przy ulicy Warzywnej 14.

Jednym ze sposobów, który pozwala na kontakt Tescoma, jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Tescoma, należy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Wiadomości wysyłane na podany adres, który pozwala na kontakt Tescoma, są odbierane przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów na pocztę elektroniczną tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Tescoma kontakt mailowy realizuje także poprzez pocztę elektroniczną o adresie [email protected]. Jednak ten adres e-mail służy głównie do zgłaszania reklamacji dotyczących produktów marki Tescoma. Wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej Tescoma, można uzyskać wszelkie dostępne informacje, które dotyczą między innymi sposobu oraz procedur reklamacji.

Adres (Czechy, siedziba główna): U Tescomy 241, 760 01 Zlín, Czechy
Adres (Polska): ul. Warzywna 14, 40-545 Katowice

E-mail (Biuro Obsługi Klienta): [email protected]
E-mail (reklamacje): [email protected] 

Telefon Tescoma

Tescoma kontakt z klientami realizuje także telefonicznie. Tescoma telefoniczny kontakt umożliwia dzięki infolinii. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Tescoma, należy dzwonić pod numer (32) 508 60 59. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że telefoniczny kontakt Tescoma, na tę chwilę, nie jest realizowany przez całą dobę. Tescoma kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Tescoma, przed zadzwonieniem na infolinię, warto, jest się dowiedzieć o dostępności konsultantów na linii. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Tescoma nie jest realizowany. W godzinach, w których akurat telefoniczny kontakt Tescoma nie jest dostępny, warto, jest skorzystać z formy mailowej, która także pozwala na kontakt Tescoma.

Dodatkowo telefoniczny kontakt Tescoma realizowany jest także z działem do spraw reklamacji. Aby uzyskać informacje, które dotyczą sposobu oraz procedur reklamacji, należy dzwonić na numer kontaktowy (32) 721 07 63. Telefoniczny kontakt Tescoma w sprawie reklamacji pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnych informacji.

Telefon (Biuro Obsługi Klienta): (32) 508 60 59
Telefon (reklamacje): (32) 721 07 63