ACME kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-04-19 07:12:03
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:37:48
ACME kontakt

Kontakt ACME. Dane kontaktowe Acme, telefon, e-mail, adres. ACME kontakt dostępny na stronie kontaktowej.

ACME kontakt

ACME  jest częścią grupy ACME, grupy spółek, które zajmują się tworzeniem i produkowaniem filmów, produktów niszowych, handlem i naprawą różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Grupa spółek, powstała w roku 1993 składa się z 34 firm, w 6 krajach na świecie. Firma ACME zajmuje się produkcją takich urządzeń jak np. różnego rodzaju słuchawki, głośniki, akcesoria, uchwyty i szkła ochronne do urządzeń mobilnych, kamery sportowe i WIFI. Tworzy także urządzenia peryferyjne dla komputerów osobistych, kontrolery, baterie, klawiatury lub myszki. 

Kontakt ACME formularz

Kontakt ACME jest możliwy na kilka różnych sposobów oferowanych przez sprzedawcę urządzeń elektronicznych. Jednym z nich jest skorzystanie z profesjonalnie przygotowanego przez pracowników firmy formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej sklepu. W przypadku kontaktu korzystając z formularza kontaktowego zlokalizowanego w sekcji “Wsparcie”, należy wpisać swoje dane kontaktowe, imię, adres e-mail oraz wiadomość zawierająca pytania do ACME kontakt. Konsultanci obsługi klienta kontakt ACME w miarę możliwości odpowiedzą na wiadomości  tak szybko jak tylko to będzie możliwe i udzielą dokładnych informacji o urządzeniach w ofercie sklepu.

Kontakt ACME adres e-mail

ACME kontakt umożliwia również komunikację przez internetową pocztę elektroniczną. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zakupów produktów ACME lub problemów technicznych można wysłać wiadomość na adres e-mail kontakt ACME. Po otrzymaniu wiadomości e-mail, pracownicy sprawnie i szybko odpowiedzą na pytania i udzielą pomocy w przypadku napotkanych komplikacji podczas zakupów.

Kontakt ACME numer kontaktowy

ACME kontakt jest także dostępny telefonicznie przez numer kontaktowy. Oddział obsługi klienta funkcjonuje w godzinach od 8:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku.

Dane kontaktowe ACME