Monese kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-05-03 21:28:16
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:31:19
Monese kontakt

Aktualny numer kontaktowy Monese dostępny na stronie kontaktowej. Dane kontaktowe Monese, numer kontaktowy, adres, e-mail. Kontakt Monese dla klientów.

Kontakt Monese

Monese to brytyjska firma oferująca rachunki bieżące i usługi transferu pieniędzy jako alternatywę dla banków tradycyjnych. Usługa dostępna tylko dla urządzeń mobilnych zapewnia konta w funtach szterlinga, euro i rumuńskich lejach oraz jest dostępna w 31 krajach na terenie Europejskiego Obszaru Ekonomicznego. Monese zostało założone przez Norrisa Koppel, przedsiębiorcę z Estonii.

Kontakt Monese jest możliwy za pomocą kontaktu telefonicznego dzwoniąc na numer kontaktowy Monese kontakt. Inną możliwością jest kontakt przez aplikację mobilną banku Monese i czat online, gdzie konsultanci Monese udzielają pomocy i odpowiadają na pytania klientów. Kontakt Monese jest także możliwy mailowo przez pocztę elektroniczną i wysłanie wiadomości na adres e-mail Monese kontakt.

Kontakt do firmy Monese

W celu kontaktu przez kontakt telefoniczny należy zadzwonić na numer kontaktowy Monese kontakt. Jest to zdecydowanie najszybszy ze sposobów kontaktu oprócz osobistego stawienia się w stacjonarnym punkcie Monese znajdującym się w Londynie. Obsługa klienta Monese kontakt jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00 czasu brytyjskiego.

  • Adres: 1 Fore St. London, EC2Y 5EJ, UK,

Dane kontaktowe Monese

Monese adres e-mail

Monese numer kontaktowy

  • Numer kontaktowy: +44 (0) 1706 304 001,