Tarcza Finansowa PFR kontakt

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-02-17 15:50:59
  • Data modyfikacji: 2022-12-14 19:51:48
Tarcza Finansowa PFR kontakt

Kontakt w sprawie Tarczy Finansowej możliwy poprzez Polski Fundusz Rozwoju. Uzyskaj odpowiedzi na pytania związane z Tarczą Finansową poprzez infolinię telefoniczną.

Kontakt Tarcza Finansowa PFR

Tarcza Finansowa PFR jest to projekt, który powstał po to, aby zminimalizować straty związane z pandemią koronawirusa. Tarcza Finansowa PFR została głównie stworzona dla przedsiębiorców oraz pracowników. Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące projektu, warto jest uzyskać kontakt PFR. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt w sprawach tarczy finansowej, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt dotyczący tarczy finansowej.

Kontakt w sprawie Tarczy Finansowej możliwy jest poprzez Polski Fundusz Rozwoju. Kontakt związany z tarczą finansową możliwy jest głównie poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Pracownicy, którzy zajmują się przetwarzaniem wiadomości dotyczących tarczy finansowej, starają się odpowiadać na wszelkie pytania wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że kontakt w sprawie tarczy finansowej jest możliwy także na inne sposoby.

Adres (Polski Fundusz Rozwoju): ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa 

Tarcza Finansowa PFR – telefon

Kontakt dotyczący tarczy finansowej można także uzyskać telefonicznie. PFR kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Dzwoniąc pod numer, który pozwala na kontakt w sprawach tarczy finansowej, można otrzymać informacje dotyczące dofinansowania z projektu. Aby uzyskać telefoniczny kontakt PFR w sprawach dotyczących tarczy finansowej, należy dzwonić pod numer 800 800 120. Telefoniczny kontakt PFR w sprawie programu Tarczy Finansowej pozwala na szybkie oraz profesjonalne uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania związane z dofinansowaniem.

Telefon: 800 800 120