Ortores kontakt

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2018-07-18 17:58:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 09:52:03
Ortores kontakt

Jak uzyskać kontakt z Ortores? Ortores dane kontaktowe, kontakt online i kontakt mailowy dla klientów producenta,

Kontakt z Ortores

Ortores to producent materacy, poduszek, kołnierzy, wałków rehabilitacyjnych, klinów, temblaków i krążków przeciwodleżynowych. Współpracuje on z NFZ i zajmuje się zaopatrywaniem w wyroby medyczne klientów indywidualnych oraz placówki medyczne. Ortores kontakt swoim klientom umożliwia mailowo oraz telefonicznie.

Ortores kontakt mailowy

Kontakt mailowy z Ortores nie jest najszybszą z możliwych dróg kontaktu, ale umożliwia on zainicjowanie kontaktu poza godzinami pracy biura obsługi klienta. Wiadomość e-mail można wysłać o każdej porze na adres [email protected]. Konsultanci biura po odczytaniu wiadomości postarają się w jak najszybszym tempie na nią odpowiedzieć.  

Ortores kontakt telefoniczny

Drugim sposobem na kontakt z Ortores jest skorzystanie z numeru telefonu 17 850 09 77. Dzwoniąc pod ten numer, klient zostanie połączony z biurem obsługi klienta, które sprawnie odpowie na wszystkie pytania i rozwiąże ewentualne problemy. Należy jednak pamiętać, że biuro nie jest czynne całodobowo i trzeba sprawdzić godziny jego otwarcia przed zadzwonieniem. Kontakt telefoniczny jest najszybszą możliwą formą kontaktu z Ortores.

Dane kontaktowe:

Adres: ul. Zenitowa 5a, 35-301 Rzeszów
Adres e-mail: [email protected]
Numer telefonu: 17 850 09 77