Peacock kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2017-07-22 04:11:06
  • Data modyfikacji: 2022-07-06 14:18:43
Peacock kontakt

Jak nawiązać kontakt z Peacock? Kontakt online i telefoniczny z Peacock, dane kontaktowe z platformą dla jej użytkowników.

Peacock kontakt

Peacock jest amerykańską usługą streamingową, której właścicielem jest oddział Television and Streaming firmy NBCUniversal, spółki zależnej firmy Comcast. Nazwana została na cześć logo NBC. Usługa została uruchomiona 15 lipca 2020 r. Użytkownicy Peacock kontakt w sprawie problemów z kontem i działaniem usługi mogą osiągnąć na kilka sposobów.

Peacock kontakt online

Aby skontaktować się z Peacock użytkownicy usługi, po zalogowaniu się na swoje konto, są w stanie wypełnić formularz kontaktowy. W formularzu wypełniają swoje dane kontaktowe oraz opisują dokładnie problem, jaki napotkali. Pracownicy Peacock sprawnie rozwiążą wszystkie problemy napotkane przez klientów.

Dla użytkowników Peacock kontakt jest również możliwy poprzez czat online. Jest on dostępny w godzinach od 9:00 do 1:00 (ET). Nie jest on jednak obsługiwany przez pracowników biura obsługi klienta Peacock.

Peacock nie umożliwia kontaktu telefonicznego ze swoimi użytkownikami i jedynymi dostępnymi formami kontaktu są opisane powyżej formularz kontaktowy i czat online.