Sports Direct Kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-12-20 20:04:26
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 15:32:43
Sports Direct Kontakt

Jak uzyskać kontakt ze Sports Direct? Sports Direct dane kontaktowe, kontakt online i kontakt mailowy dla klientów sklepu.

Sports Direct kontakt

Sports Direct to sieć sklepów sprzedająca odzież i sprzęt sportowe. Została założona 1982 roku przez Mike'a Ashley w Wielkiej Brytanii. Jest jedną z największych sieci sportowych w Anglii i posiada około 670 sklepów na całym świecie. Klienci Sports Direct kontakt ze sklepem mogą osiągnąć na kilka sposobów.

Sports Direct kontakt online

Z siecią sklepów Sports Direct najłatwiej się skontaktować przez jej stronę internetową. Tam klienci znajdą formularz kontaktowy, w którym po uzupełnieniu swoich danych kontaktowych mogą zadać pytanie lub podać napotkany przez nich problem. W formularzu można wybrać temat rozmowy. Kontakt z Sports Direct możliwy jest wyłącznie w języku angielskim. Inną opcją klientów na skontaktowanie się z Sports Direct jest wykorzystanie czatu online, gdzie konsultanci odpowiadają na wszystkie pytania na bieżąco. Czat również jest dostępny tylko po angielsku. 

Siec sklepów Sports Direct nie podaje innych danych kontaktowych dla swoich klientów i kontakt telefoniczny jak i bezpośredni kontakt mailowy są na chwilę obecną niemożliwe.