Świat Złota Kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-10-30 03:45:13
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 15:09:25
Świat Złota Kontakt

Jak uzyskać kontakt ze Światem Złota? Świat Złota dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt mailowy dla klientów.

Świat Złota kontakt

Świat Złota to marka jubilerska istniejąca na polskim rynku od 30 lat. Stworzyła jedną z pierwszych sieci własnych salonów w Polsce. Obecnie Świat Złota posiada wiele sklepów fizycznych i sklep internetowy. Świat Złota Kontakt umożłiwia klientom drogą mailową, poprzez numer telefonu oraz formularz kontaktowy. 

Kontakt mailowy ze Świat Złota możliwy jest poprzez 3 różne adresy e-mail. Klienci powinni wybrać odpowiedni adres w zależności od powodu kontaktu i problemu z którym się spotkali.

E-mail Świat Złota zakupy i realizacja transakcji: [email protected]
E-mail Świat Złota administrator serwisu: [email protected]
E-mail Świat Złota centrala/biuro: [email protected]

Na stronie internetowej Świat Złota dostępny jest formularz kontaktowy. Wypełniając go, klienci muszą podać swoje dane kontaktowe i jak najdokładniej opisać spotkany przez nich problem. 

Kontakt ze Świat Złota dostępny jest również telefonicznie. Aby skorzystać z pomocy konsultantów Świat Złota, należy zadzwonić pod numer telefonu 501-481-340. Godziny pracy biura nie są podane, więc należy skontaktować się innymi metodami w celu dowiedzenia się więcej na ich temat. Kontakt telefoniczny jest najskuteczniejszą i najszybszą metodą na otrzymanie odpowiedzi odnośnie firmy Świat Złota.

Numer telefonu: 501-481-340