EPIX NOW kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-02-27 14:45:43
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 11:00:25
EPIX NOW kontakt

Kontakt z EPIX NOW. Kontakt mailowy i kontakt telefoniczny dla klientów EPIX NOW. Kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta, rozwiązywanie problemów

EPIX NOW kontakt

EPIX NOW jest to platforma streamingowa mająca w swojej ofercie wiele różnorodnych filmów i seriali. Korzystać z niej mogą wyłącznie zalogowani użytkownicy. W przypadku problemów mogą się oni kontaktować z EPIX NOW na wiele sposobów.

Najpopularniejszą formą kontaktu z platformą jest formularz kontaktowy, który jest dostępny na stronie EPIX NOW. Zanim klient wyśle pytanie, warto się zaznajomić z artykułami napisanymi przez pracowników portalu, które odpowiadają na dużą część najczęstszych pytań i podają rozwiązania na wiele problemów. 

EPIX NOW kontakt mailowy

Istnieje również możliwość kontaktu mailowego z EPIX NOW pod adresem [email protected]. Zachęca się korzystania z niego jeśli pytania nie zostały wystarczająco dokładnie wyjaśnione przez formularz kontaktowy i artykuły.

Adres e-mail: [email protected]

EPIX NOW kontakt telefoniczny

Oprócz podanych powyżej form kontaktu istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego. Użytkownicy platformy mogą zadzwonić na numer telefonu 855 830 7071 ze swoimi problemami. Na stronie EPIX NOW nie ma podanych godzin, w których jest dostępny kontakt telefoniczny

Numer telefonu: 855 830 7071