Love Bar Kontakt

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-12-20 07:46:11
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 10:34:58
Love Bar Kontakt

Kontakt Love Bar. Dane kontaktowe Love Bar, e-mail, adres, numer kontaktowy. Love Bar kontakt dostępny na stronie internetowej.

Kontakt Love Bar

Love Bar jest kawiarnią, w której można znaleźć znakomicie przygotowane herbaty, kawy i koktajle, oprócz napojów oferta posiada różnego rodzaju dania, kanapki, ciasta lub sałatki. Dodatkowo można także zakupić kawę lub herbatę na wagę oraz zabrać ze sobą na wynos świeżo zmieloną kawę i herbaty różnego rodzaju. Love Bar kontakt umożliwia możliwość komunikacji na kilka sposobów. Jednym z nich jest przez skorzystanie z internetowej poczty elektronicznej i wysłanie wiadomości zawierającej wszelkie pytania dotyczące oferty kawiarni lub zgłoszenia jakichkolwiek napotkanych problemów. W tym celu wiadomość należy kierować na adres e-mail Love Bar kontakt, a następnie oczekiwać na szybką i sprawną odpowiedź od pracowników kawiarni. 

Love Bar kontakt

Love Bar udostępnia także możliwość skontaktowania się poprzez wykonanie połączenia telefonicznego na numer kontaktowy Love Bar kontakt. Jest to o wiele szybsze od wysłania wiadomości e-mail więc w przypadku gdy kontakt jest pilny najlepiej wykonać połączenie telefoniczne. Love Bar zlokalizowany jest na terenie Millenium Hall Rzeszów, a co za tym idzie, godziny otwarcia kawiarni są dokładnie takie same jak w przypadku galerii.

Dane kontaktowe Love Bar

  • Adres: al. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów,
  • Numer kontaktowy: 782 934 461,
  • Adres e-mail: [email protected]